Partner portalu
KOMENTOWANY TEKST

Kwalifikacyjne studia podyplomowe z etyki dla nauczycieli odbędą się na ośmiu uczelniach

• Lukrecja89, 2021-08-13 14:51:07

Myślę, że brakuje nauczycieli etyki, a dzieciaków co raz więcej chętnych. Wykorzystałam sytuację w szkole i poszłam na etykę podyplomowo na WSKZ. Fajna uczelina, studia online, polecam.
  • Rodzic , 2021-07-24 17:33:17

Do Mao: wykształcony człowiek piastujący stanowisko dyrektora zajmuje się hejtem 🤣 i jeszcze pisze dyrdymały o "pisowej" ideologi 🤭 jeszcze uczula uczniów. Doradco.... 😎🤓😎🤓😎
  • Mao, 2021-07-22 09:45:19

o ujawnił się rodzic vel Kasia Ile trolom płacą za wierszówkę ? Jestem wykształconym człowiekiem i dyrdymały o ideologii gender sobie daruj .. ja w pisową ideologię nie wierzę, uczniów też uczulam na nią
  • Rodzic , 2021-07-21 19:10:34

Do Kasia : Mao to Doradca metodyczny ten od taty bohaterskiego strażnika radiostacji. Szkoda z nim dyskutować 😎🤓😎🤓😎
  • Kasia , 2021-07-21 13:22:36

Do Mao: oświecony propagandzisto, w szkole gdzie jesteś dyrektorem pewnie uczysz jak się naciąga prezerwatywe na banana. W cnotach niewiescich specjalizuje się ideologia gender.
  • Mao, 2021-07-21 12:39:44

brawa wielkie .. Rydzyk będzie uczył etyki ???!!!!!!!!! Śmiech na sali !!! Ciemny lud kupi wszystko. Nawet to jakimi męczennikami są biskupi ukrywający molestowanie dzieci !!! A kto będzie specjalizował się w cnotach niewieścich ??
  • Realista , 2021-07-21 10:17:47

Do nie uczeń: przecież jak wybory wygra lewica, będzie można zmienić "swoich" . To lewica wprowadziła religie do szkół.
  • nie uczeń, 2021-07-21 09:57:58

Czyli jak było do przewidzenia etyki będą uczyć swoi, realizujący słuszną linię partii i kościoła, wychowani na treściach katolickich, taki nowy rodzaj katechety,,,

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!