Partnerzy portalu
KOMENTOWANY TEKST

Ochroniarze uniemożliwili pracę Ursusa


 • czytelnik adam, 2012-07-16 22:02:59

  Przeprzsam przepraszam, ale to nie biurowiec bigusa tylko celticu, ponadto tam nie ma urządzeń które sa konieczne do przesyłu prądu. Tam nic nie ma tylko stól bilardowy prezesa Energetyki - poczytajcie gazetę mazowiecką to wszystkiego sie dowiecie - tam nawet skanuja dokumenty, na podstawie których dziala inwestor i to dla mnie jest wiarygodne a nie ten co tylko gada i gada i wszystko przegrywa
 • Jacek Chudzik, 2012-05-07 12:20:30

  Pani Katarzyno Nylec – dziennikarz powinien wiedziec, co przekazuje, chyba, że występuje posądzenie o specjalną dezinformację czytelników... Przecież właściciel terenu, na którym stoi biurowiec Energetyki, nie wchodził. To komornik w jeego imieniu, aby zabezpieczyć wielomilionowe należności Energetyki względem właściciela terenu (po wielokrotnych monitach). Na marginesie, to zajęcie komornicze nie zakłóciło dostaw, o których mowa w Pani tekście, bo to tylko biura.
 • warszawiak bez meldunku, 2012-03-15 10:35:46

  A nikt się nie zastanawia jakie konszachty łączą energetykę Ursus, która jest typową spółką miejską z o.o. a deweloperem ? Tam, za nasze pieniądze z opłat, za ciepłą wodę i ogrzewanie, toczy się gra o wielkie pieniądze. I tam, jest pies pogrzebany. Nie trzeba wychodzić na ulicę, bo to nic PO prostu, nie da. Tam musi koniecznie wkroczyć Prokurator. Firma ochroniarska wykonuje tylko zlecenie dewelopera, który ma swoje porachunki z energetyką Ursus. Znowu ucierpią ludzie, tam zatrudnieni. Ciepło zaś będzie, bo idzie wiosna.
 • Kresowian, 2012-03-15 09:38:35

  Petycje to za mało. Trzeba wyjść na ulice ten rząd to POraszka. Trzeba wyjść na ulice i pogonić ten rząd. Trzeba wyjść RAZEM: energetycy, kolejarze, aptekarze, lekarze, sędziowie, nauczyciele, przewoźnicy, zróbmy tak aby nas było 5mln w Warszawie na Euro2012 ma być PO PO(Przestępczości Organizacyjnej)

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!