PARTNER PORTALU

KOMENTOWANY TEKST

Ferie, wakacje i przerwy świąteczne. Jest kalendarz na rok szkolny 2021/2022

• Rodzic , 2021-08-23 10:13:13

Do G.A,: tylko co to ma wspólnego Doradco metodyczny z tematem artykułu? Oświeć ciemnotę 🤓😎🤓😎🤓
  • G.A,, 2021-08-23 09:00:04

Krzysztof Skiba pisze: "W oparach absurdu Tak jak za dawnych czasów w moim domu pojawili się wczoraj panowie wiadomego resortu. W PRLu byli to mało kulturalni panowie z SB, którzy dokonywali rewizji w mieszkaniu szukając wrogich, antykomunistycznych materiałów i ulotek. Tym razem byli to dwaj kulturalni policjanci z dzielnicowego komisariatu. Przybyli aby mnie przesłuchać w takiej oto sprawie. W sierpniu zeszłego roku prowadziłem w Ustrzykach Dolnych koncert urodzinowy zespołu KSU. Na koncercie tym było blisko dziesięć tysięcy osób. W trakcie koncertu cześć widowni wznosiła okrzyki "Je...ć ...PiS!". Nikt stojący na scenie ani ja, ani zespół nie inicjował tych okrzyków. Po prostu była to spontaniczna reakcja publiczności, która w demokratycznym państwie ma przecież prawo krzyczeć co jej się podoba. Ja na początku myślałem, że "Je...ć...PiS" to jest tytuł jakiejś nowej piosenki grupy KSU, ale jak się potem okazało zespół jeszcze takiej piosenki nie napisał. W nawiązaniu do słynnej piosenki KSU "Jabol punk" zaproponowałem ze sceny zbudowanie w Ustrzykach Pomnika Polskiego Jabola. Pomnik taki (podobnie jak pomnik "glana" w Jarocinie) z pewnością byłby wspaniałą atrakcją turystyczną miasta. Propozycja miała charakter humorystyczny i tak też przyjął ją burmistrz miasta Bartosz Romowicz, który zespołowi KSU na urodziny podarował butelkę kultowego wina. Okrzykami "Je...ć... PiS" oraz propozycją budowy Pomnika Polskiego Jabola poczuł się obrażony zacny obywatel miasta pan Adam Łuka
  • Rodzic , 2021-08-21 19:03:26

Do G.A,: już było Doradco metodyczny, źle Ci w Polsce to się nie męcz i wyjedź. Granice otwarte 😎🤓😎🤓😎
  • G.A,, 2021-08-21 15:55:13

Zbiera mi się na wymioty na widok polskich flag, osiłków z kotwicami na ramieniu, idiotek w T-shirtach z napisami „Chwała bohaterom — Pamiętamy”. Wszystko to tak tandetne, płytkie, podszyte diso polo, tanie, na pokaz, tromtadrackie. Cały ten patriotyzm pomylony z faszyzmem, z nacjonalizmem i nienawiścią do innych, obcych. To machanie szabelką pod niemieckim nosem i ta naklejka z kotwicą na 10-letnim audi kupionym na szrocie w Niemczech. To odwaga w walce o prawdziwą polskość: z żydostwem, którego nie ma, z gejami, którzy masturbują dwulatki, z muzułmanami, których kebaby wpieprza się z sałatką z ogórka. Ten honor pisany przez „ch”, ten bóg, który nie mógł być Żydem, ta ojczyzna, której należą się niesprzątane psie kupy, niepłacone podatki i taki prawdziwy mąż, który bije, bo kocha. Obrzydzenie, to jest to uczucie, które czuję każdego pierwszego sierpnia, gdy patrzę, jak idą przez Warszawę. Żadnych innych uczuć. Obrzydzenie. Zawłaszczyli symbole i zawłaszczyli pamięć. Nasrali na groby. Zrobili z rocznicy piknik z racami i maskaradę z symbolami. I my bezradni. Bezsilni. Poddani. Kilkuset maszeruje w milczeniu. Nie wiemy co robić z tymi kotwicami na owłosionych łydkach, z tym pięściami wycelowanymi w niebo przeciw wszystkim, przeciw tolerancji, otwartości, oświeceniu. Milczymy. Boimy się przemocy. Piszemy oburzone posty. Jeszcze można pisać. Jeszcze można. Co z tym zrobić? Nasz kraj zabrali faszyści, ciemniacy i chamy. Tańczą chocholi taniec. Robią swoje
  • Kasia , 2021-08-21 14:07:08

Znów doradcą pozamiatali.
  • Rodzic , 2021-08-20 20:26:25

To komu się ta klawiatura zepsuła? 🤣 Moja zakupiona dla dzieci za 500plus działa. 😎🤓😎🤓😎
  • Ciekawy, 2021-08-20 12:53:13

Do G.A,: Zgadzam się. Podobnie jak brunatni, odrzucają mnie tęczowi. Na szczęście umiarkowani, "normalni", zwykli ludzie stanowią zdecydowaną większość. Niestety często milczącą i bierną, pozwalającą na dyktat głośnych i nadaktywnych mniejszości. Nie mamy w tym kraju większych wyzwań, niż marginalne ideologie?
  • Realista , 2021-08-20 11:53:48

Do G.A,: granice otwarte, nikt tu Cię na siłę nie trzyma. Mnie panie krzyczące "ręce precz od mojej macicy" tylko śmieszą.
  • G.A,, 2021-08-20 11:27:16

Jest mi niedobrze, zbiera mi się na wymioty na widok polskich flag, osiłków z kotwicami na ramieniu, idiotek w T-shirtach z napisami „Chwała bohaterom — Pamiętamy”. Wszystko to tak tandetne, płytkie, podszyte diso polo, tanie, na pokaz, tromtadrackie. Cały ten patriotyzm pomylony z faszyzmem, z nacjonalizmem i nienawiścią do innych, obcych. To machanie szabelką pod niemieckim nosem i ta naklejka z kotwicą na 10-letnim audi kupionym na szrocie w Niemczech. To odwaga w walce o prawdziwą polskość: z żydostwem, którego nie ma, z gejami, którzy masturbują dwulatki, z muzułmanami, których kebaby wpieprza się z sałatką z ogórka. Ten honor pisany przez „ch”, ten bóg, który nie mógł być Żydem, ta ojczyzna, której należą się niesprzątane psie kupy, niepłacone podatki i taki prawdziwy mąż, który bije, bo kocha. Obrzydzenie, to jest to uczucie, które czuję każdego pierwszego sierpnia, gdy patrzę, jak idą przez Warszawę. Żadnych innych uczuć. Obrzydzenie. Zawłaszczyli symbole i zawłaszczyli pamięć. Nasrali na groby. Zrobili z rocznicy piknik z racami i maskaradę z symbolami. I my bezradni. Bezsilni. Poddani. Kilkuset maszeruje w milczeniu. Nie wiemy co robić z tymi kotwicami na owłosionych łydkach, z tym pięściami wycelowanymi w niebo przeciw wszystkim, przeciw tolerancji, otwartości, oświeceniu. Milczymy. Boimy się przemocy. Piszemy oburzone posty. Jeszcze można pisać. Jeszcze można. Co z tym zrobić? Nasz kraj zabrali faszyści, ciemniacy i chamy. Tańczą chocholi taniec. Robią swoje
  • Rodzic , 2021-08-20 09:35:31

Do Nauczycielka: coś się stało z klawiaturą? 🤣🤓😎🤓😎🤓
  • Rodzic , 2021-08-19 18:51:35

Do Nauczycielka: Ciebie Doradco metodyczny nikt nie wspiera 🤭 a taki podobno masz autorytet wśród nauczycieli, już poznali się na Tobie 🤗 jak AK wysyłając fryzjera, wiesz do kogo co? 🤓😎🤓😎🤓
  • Nauczycielka, 2021-08-19 15:30:25

Biker, jakieś kukizy cię wspierają a ty co? Klawiatura ci się popsuła?
  • Realista , 2021-08-19 12:36:17

23nagroda dyrektora, 24nagroda wójta, 25 nagroda samorządu województwa, 26 nagroda rady gminy, 27 nagroda ministra, 28 za długoletnią służbę, 29 nagroda prezydenta, 30 prezenty od uczniow, uzbierało się 30
  • Realista , 2021-08-19 12:29:20

Do Ciekawy: 15 świadczenie z funduszu socjalnego, 16 płatny roczny urlop zdrowotny już po 7 latach pracy, 17 za pracę z dziećmi chorymi. 18 za wszystkie wolne długie weekendy, 19 za ferie, 20 za wakacje, 21 za każdy dzień spędzony w szkole trzy godziny a zapłacone za osiem, 22 częściowy zwrot za dojazdy....
  • Ciekawy, 2021-08-19 12:07:34

Do Nauczycielka: LOL, może kolega Biker się przejęzyczył, 13 zamiast 30. A może więcej, nie znam się. 1) za wysługę lat, 2) motywacyjny 3) funkcyjny, 4) za warunki pracy, 5) dodatkowe wynagrodzenie roczne, 6) za zajęcia dodatkowe, 7) specjalistyczne, 8) za pracę w porze nocnej, 9) za uciążliwość pracy, 10) dodatek uzupełniający, 11) dodatek wiejski, 12) świadczenie urlopowe, 13) mieszkaniowy

Wyszukiwarki

Drogi Użytkowniku!

W związku z odwiedzaniem naszych serwisów internetowych możemy przetwarzać Twój adres IP, pliki cookies i podobne dane nt. aktywności lub urządzeń użytkownika. Jeżeli dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, wówczas będą traktowane dodatkowo jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administratora tych danych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz w Polityce Prywatności pod tym linkiem.

Jeżeli korzystasz także z innych usług dostępnych za pośrednictwem naszych serwisów, przetwarzamy też Twoje dane osobowe podane przy zakładaniu konta, rejestracji na eventy, zamawianiu prenumeraty, newslettera, alertów oraz usług online (w tym Strefy Premium, raportów, rankingów lub licencji na przedruki).

Administratorów tych danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz również w Polityce Prywatności pod tym linkiem. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci szereg gwarancji i praw, a przede wszystkim prawo do odwołania zgody oraz prawo sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych. Prawa te będą przez nas bezwzględnie przestrzegane. Jeżeli więc nie zgadzasz się z naszą oceną niezbędności przetwarzania Twoich danych lub masz inne zastrzeżenia w tym zakresie, koniecznie zgłoś sprzeciw lub prześlij nam swoje zastrzeżenia pod adres odo@ptwp.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

W dowolnym czasie możesz określić warunki przechowywania i dostępu do plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Jeśli zgadzasz się na wykorzystanie technologii plików cookies wystarczy kliknąć poniższy przycisk „Przejdź do serwisu”.

Zarząd PTWP-ONLINE Sp. z o.o.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!