Partner portalu
KOMENTOWANY TEKST

Szczepienia. Możliwe, że to dzieci uratują zdrowie Polaków


 • Do Ostrzeżenie:, 2021-08-27 13:32:34

  "Konieczne jest zaszczepienie 90% populacji." - w twoich chorych snach, taki wynik jest nierealny i niemożliwy do osiągnięcia, spalić te szczepionki albo zutylizować i spokój będzie i ani grosza nie wydać na kolejne, figa z makiem, wycofać się z tego eksperymentu medycznego, żadnej segregacji sanitarnej, żadnego przymusu szczepień, żadnych lockdownów, restrykcji, reżimów, obostrzeń, zakazów, nakazów, ograniczeń, a kukły masońskie i sługusów globalistów odsunąć od władzy.
 • Ostrzeżenie , 2021-08-27 12:19:46

  Konieczne jest zaszczepienie 90% populacji.
 • obserwator., 2021-08-27 12:02:42

  Nie ma choroby wpisanej do indeksu chorób zakażnych są tylko pasożyty typu globaliści,politycy,dziennikarze których należy wysłać do ciężkiej pracy by poznali jej smak.Ludziom nie należy przeszkadzać żyć to sami wiedzą czego im potrzeba,uwolnić od rasizmu,zakazów,nakazów,ograniczeń.
 • ręce opadają, 2021-08-27 09:52:27

  kiedy wymyślą szczepionkę na nieuleczalne zwykłymi metodami choroby: NIEDOUCZENIE, GŁUPOTĘ, (...), NIEUMIEJĘTNOŚĆ SAMODZIELNEGO MYŚLENIA, ŻĄDZĘ PIENIĄDZA ORAZ L-E-W-A-C-T-W-O??? kowid da się LECZYĆ, ale nie w kraju gdzie 70% społeczeństwa jest chora na powyższe schorzenia.
 • ostrzeżenie, 2021-08-26 21:28:45

  No jasne, będzie od września uprawiane pranie mózgów dzieci i młodzieży w szkołach podstawowych i średnich by ostatecznie przycisnąć więcej osób ku decyzji o zaszczepieniu się. Umysły dzieci i młodzieży są zdecydowanie bardziej podatne na propagandy i manipulacje aniżeli umysły dorosłych i dojrzałych ludzi, rządzący o tym wiedzą doskonale. Może jeszcze za doniesienie na własnego rodzica czy rodziców przez ich dzieci, uczniowie będą dostawali jakieś nagrody czy benefity niczym za czasów komunistycznych? Niedoczekanie wasze. Rodzice chrońcie swoje pociechy przed tymi barbarzyńcami, oni zafundują im takie akcje propagandowe, manipulacyjne i socjotechniczne w szkołach, że im wypiorą mózgi, nie zgadzajcie się na udział w tym eksperymencie medycznym waszych pociech. W szkole nie macie wpływu na to co oni będą mówić waszym pociechom, a cel tych akcji jest jasny - tak namieszać w głowach uczniom aby napuścić ich przeciwko własnym rodzicom, którzy sami się nie szczepili i nie zamierzali szczepić swoich dzieci, by finał tego był taki, żeby nie tylko dzieci i młodzież została zaszczepiona ale ich rodzice także, pod wpływem namowy własnych dzieci( które będą miały wyprane mózgi poprzez propagandy, manipulacje i socjotechniki pro-szczepienne jakie się będą odbywać w pierwszym tygodniu września w szkołach). Intencje rządzących właśnie wychodzą po tym artykule na jaw, że warunkują powrót do szkół od poziomu zaszczepienia uczniów, od poziomu, który ma satysfakcjonować władzę.
 • zdecydowanie nie, 2021-08-26 20:59:16

  "Wszyscy dorośli i wszystkie dzieci powinny być zaszczepione." - kimże ty użytkowniku poniżej jesteś aby się ośmielać mówić o tym co powinni a czego nie powinni robić wszyscy dorośli i dzieci? Nie tobie o tym decydować, przypominam, że wciąż jest dobrowolność w kwestii szczepienia, kto chce to może się zaszczepić a kto nie chce to jego sprawa indywidualna. "Oby jak najszybciej." - oby jak najszybciej kierowano ludzi nawołujących do obowiązkowych szczepień i jakiegokolwiek w tej kwestii przymusu na profilaktyczne i obowiązkowe badania psychiatryczne, w celu zbadania jakimi pobudkami się kierują, bo na pewno nie dobrymi.
 • Zdecydowanie tak , 2021-08-26 20:21:43

  Wszyscy dorośli i wszystkie dzieci powinny być zaszczepione. Oby jak najszybciej.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!