Partnerzy portalu
KOMENTOWANY TEKST

Ministerstwo chce płacić nauczycielom. Samorządy: Tak, ale najpierw zmiany w subwencji


 • Głos, 2021-09-03 11:10:27

  Jeśli z samorządowych budżetów znikną wydatki na wynagrodzenia nauczycieli, to co z dotacjami dla niepublicznych placówek? Jak będą wówczas wyliczane? Kto będzie je wypłacał?
 • Kasia , 2021-09-03 10:51:35

  Do Hahaha: był, jest dodatek wiejski, mogą zrobić wielkomiejski. Ale co w tym zabawnego???? Ktoś mówił, że będzie po równo??? Możesz podać źródło tej wiedzy?
 • Hahaha, 2021-09-03 10:42:46

  I będzie po równo? Do tej pory samorząd w Warszawie dopłaca tak duże pieniądze do pensjiz e nauczycielom opłaca się rzucać pracę w podwarszawskich szkołach i pracować w Warszawie. Jak ministerstwo zacznie płacić rowno wszędzie to się zrobi problem.
 • Kasia , 2021-09-03 10:10:03

  Do mao: teraz jesteś mały mao? To co opisałeś dzieje się teraz u każdego księciunia w gminie i ty o tym jako "znafca" samorządowy doskonale musisz wiedzieć. Znasz uroczystość której gospodarzem jest gmina i nie został na nią zaproszony miejscowy proboszcz? Znasz jakąkolwiek inwestycje gminną którą nie poświęcił proboszcz? Nic złego by się nie stało, gdyby młodzież dobrze znała hymn polski i to w całości. Z tym hymnem na ustach ginęli ludzie walcząc również o twoją wolność, dzięki temu możesz wstawiać tutaj swoje głodne kawałki. I tradycyjnie zapytam, oświecisz nas ciemnotę kupioną za 500plus, zadowoloną z miski ryżu, wpatrzoną codziennie o 19,30 w kurwizje . Jaki masz pomysł na zróżnicowanie pensji nauczyciela tak, żeby Ci którzy się przykładają do pracy zarabiali lepiej od leni którzy tego nie robią. Proszę wydostań nas z odchłani ciemnogrodu. Przypomnij o super zarobkach nauczycieli z przed epoki panowania "króla z nowogrodzkiej"
 • Rodzic , 2021-09-03 08:57:26

  Do mao: lokalna polityka to jest to co broni MAO przydupiec lokalnego kacyka. To tak w skrócie.
 • mao, 2021-09-03 08:47:37

  nie miejscie złudzeń to służy likwidacji samorządności, likwidacji samorządów, lokalnej polityki oświatowej. Ma być tylko tak jak chce król z nowogrodzkiej. Będą pakiety lojalnościowe .. jak bedziesz posłuszny, wdrażał cnoty nieieweście , słuchał proboszcza, bronił przed wroga ideologia lgbt, to bedziesz pracował i dostawał kasę . Może wrócą jak dawniej masówki apele ze śpiewaniem ..
 • Nauczyciel, 2021-09-02 21:33:08

  Jeśli MEiN chce płacić nauczycielom, to niech płaci, byle dobrze.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!