PARTNER PORTALU

KOMENTOWANY TEKST

Zakażenia koronawirusem w pięciu wielkopolskich szkołach

• Rodzic , 2021-09-13 14:22:00

Tak jak już pisałam, miałam już po 15 minutach w innym temacie 100 minusów. Wypowiedź DORADCY METODYCZNEGO wyjaśniła mi jak to się stało. 😁👍
  • Do "Online zbliża się.", 2021-09-13 13:55:43

"Płatny Troll-Rodzic zwoływał w nocy prawackie trolowanie bojówki," - człowieku o czym ty w ogóle mówisz? większych bredni dawno nie czytałem, ja tu natomiast widzę jedną lewacką cyfrową bojówkę jaką jesteś ty. "aby mu stawiały pod jego idiotycznymi wpisami plusy." - nikt nikogo nie zwołuje ani nie zmusza do tego aby stawiać plusy, a co do "idiotycznych wpisów" wpierw poczytaj swoje i dopiero się zastanów. "To, że piszesz sam do siebie- dowód w twoich wpisach poniżej." - Nikt tutaj sam do siebie nie pisze, a jeśli chcesz spróbować być wiarygodną osobą, to wskaż konkretny cytat, gdzie użytkownik Rodzic pisze sam do siebie, by mieć ten ów "dowód". "Jesteś zbyt głupi," - przepraszam, że to powiem ale ty chyba jesteś zbyt głupi aby cię nawet obrazić. "aby kogoś zdemaskować." - zdemaskowałem cię, czego dowiodłem w jednym tutaj ze swoich komentarzy. "Według ciebie piszesz tylko ty pod różnymi nickami" - sorry, żonglerka nickami to twoja domena, co już zostało wykazane. "i wydaje ci się, że jeśli ktoś ma inne poglądy to tylko doradca." - zachodzi duże prawdopodobieństwo, bowiem od "doradcy metodycznego" zaczęła się z tobą cała historia. "Doradcy metodyczni prowadzą obecnie dużo różnych szkoleń" - to co tutaj robisz nazywasz "szkoleniem"? śmiechu warte. "i nie mają czasu,"- ty pokazujesz, że masz go aż nadto. "aby cię TROLLU karmić." - nikt tutaj z nas nie jest trollem ani nikt z nas nie jest głodny. "Czekaj cierpliwie, może któryś napisze." - nie trzeba czekać już jeden nadaje.
  • Rodzic , 2021-09-13 09:33:40

Aaa jeszcze bym zapomniała, przecież organizujesz ruch społeczny i do tego piszesz doktorat 🤭
  • Rodzic , 2021-09-13 09:30:45

Do Online zbliża się.: jakaś DORADCO METODYCZNY znalazłaś czas 🤣 i za to cię podziwiam. Szkolenia w Polsce, za granicą, do tego udział w konferencjach, spotkania w kulturalnym towarzystwie, rozmowy z ciekawą córką (tak ją określiłaś) i to wszystko w maseczce bo wiadomo...... A ty jeszcze znajdziesz czas, żeby tu nas pouczyć, dać wskazówki jak żyć 🤗 tylko taka mała niekonsekwencja, napisałaś, że nie będzie odpowiedzi. Dziękujemy dziękujemy 🤓😎🤓😎🤓
  • Online zbliża się., 2021-09-13 08:54:47

Płatny Troll-Rodzic zwoływał w nocy prawackie trolowanie bojówki, aby mu stawiały pod jego idiotycznymi wpisami plusy. To, że piszesz sam do siebie- dowód w twoich wpisach poniżej. Jesteś zbyt głupi, aby kogoś zdemaskować. Według ciebie piszesz tylko ty pod różnymi nickami i wydaje ci się, że jeśli ktoś ma inne poglądy to tylko doradca. Doradcy metodyczni prowadzą obecnie dużo różnych szkoleń i nie mają czasu, aby cię TROLLU karmić. Czekaj cierpliwie, może któryś napisze.
  • Do "Myślący", 2021-09-12 23:17:06

"Rodzic pisze sam do siebie" - Niby konkretnie gdzie pisze sam do siebie? zmyślasz. "+ wsparcie od Trolla Kasi." - dlaczego uważasz użytkownika forum jakim jest Kasia za Trolla? uzasadnij. "No i bez słowa o doradcy, ani rusz." - dziwisz się jeszcze? przecież to był twój pierwszy nick, ale oczywiście i tak będziesz się go wypierał.
  • nastąpiło zdemaskowanie, 2021-09-12 23:11:47

"Doradca metodyczny" "Nauczyciel "Nauczycielka" "Myślący" "Intelektualista" "Mao" "Online zbliża się." - oto przykładowe nicki, pod którymi pisze jedna i ta sama osoba, manipulant, prowokator na forach lubi zmieniać nicki celem zmylenia przeciwnika, jednak poziom i styl wypowiedzi jasno wskazują, że to jedna i ta sama osoba.
  • Myślący, 2021-09-12 23:01:05

- Trolle Putina- Jessica Aro i Kamala Harris- pierwsza biografia- Dan Morain. Następnie analizę komentarzy Rodzica- Trolla. U Rodzica typowe chwyty trollingu. Rodzic pisze sam do siebie + wsparcie od Trolla Kasi. No i bez słowa o doradcy, ani rusz.
  • Kasia , 2021-09-12 17:45:30

Do Rodzic : 👏
  • Rodzic , 2021-09-11 07:43:34

Do Rodzicu: po moich wpisach obnażających manipulacje i poprostu kłamstwa osobnika pierwotnie podpisującego się DORADCA METODYCZNY zdarzało się , że dosłownie po 15 minutach miałam 100 minusów, co potwierdza Twoją tezę.
  • Rodzicu, 2021-09-10 22:54:50

Widzisz, to jest właśnie ich "metoda", tych popierających KO czy Lewicę, jak się kończą argumenty w dyskusji to nasyłają tzw. cyfrowe bojówki, których celem jest obsypywanie niewygodnych komentarzy minusami, próbując usilnie jednakże nieudolnie zakryć prawdę. Wiem o tym bo widziałem różnorakie fora i niejedne komentarze i doskonale dostrzegłem jak potrafi się manipulować przy wypowiedziach plusami i minusami.
  • Rodzic , 2021-09-10 21:13:44

DORADCO METODYCZNY co tak mało mam minusów, słabo się starasz 🤣
  • Rodzic , 2021-09-10 20:03:13

Do Online zbliża się.: w tych książkach które cytujesz jako walkę z oponentami jednym ze sposobów jest robienie z kogoś chorego psychicznie i odbieranie mu wszelkich praw? Moment moment a czyje to metody znane z historii. Kto tak załatwiał przeciwników? A jego następca robi to samo? W jakim to kraju? Coś często wymieniasz tego pana, mało tego od jego nazwiska zaczynasz swoje wpisy. Znów tylko się...... 🤓😎🤓😎🤓
  • Do "Online zbliża się."2, 2021-09-10 19:55:01

"Coraz więcej zakażeń w województwach z małą ilością osób zaszczepionych." - w dalszym ciągu wykrywane są one tymi wadliwymi testami fałszywie dodatnimi? nie zdziwiłbym się. "Na pewno coś idiotycznego odpiszesz," - ja piszę mądrze, zdroworozsądkowo, o twoich wypowiedziach, manipulacyjnych, propagandowych tego powiedzieć nie można, ale mam chociaż to wyczucie, że nie napisałbym tego wprost, że są "idiotyczne", i w dodatku ten twój prowokacyjny nick "Online zbliża się." doskonale o tobie świadczy, jak hołdujesz temu draństwu pandemicznemu. "a ja to celowo zostawię bez odpowiedzi," - bo tak naprawdę się chcesz poddać, tylko nie chcesz tego przyznać wprost, ja to rozumiem, szanuję twoją decyzję, zrobisz jak uważasz. "żeby czytający przemyśleli, kto ty jesteś." - czytający przemyśleli już dawno kto tu jest kim, ja jestem zwyczajnym użytkownikiem tego forum, nikt mi za nic nie płaci( a co za tym idzie nie jestem "trollem"), nikogo nie reprezentuję, po tobie się już dawno czytający poznali, żeś ty prowokator, manipulant i propagandysta covidowy oraz lobbysta cyfrowy( bo opowiadasz się za online).
  • Do "Online zbliża się."1, 2021-09-10 19:44:01

"Nie tłumacz się Trollu." - nie tłumacz się prowokatorze, nazywający normalnych użytkowników trollami, tylko dlatego, że ci niewygodnie w dyskusji. "Jeśli powtarza się cudze wypowiedzi wiele razy bez kontekstu," - które konkretnie wypowiedzi? wskazać nie łaska( by nadać choć minimum wiarygodności swojej wypowiedzi)? najwidoczniej za trudne. "to wtedy dodaje się swoje interpretacje" - każdy ma prawo do swoich interpretacji i poglądów tak w ogóle, do niezależnego, obiektywnego postrzegania( czego tobie ewidentnie brakuje) także. "i robi się plotka." - plotkę to miałbyś wtedy gdyby obgadywano cię za plecami, tak powstaje plotka. "To są chwyty Trolla." - chwyty manipulatora-prowokatora widać natomiast na twoim przykładzie dobitnie i jeszcze raz - nie nazywaj zwyczajnych użytkowników trollami, tylko dlatego, że ci niewygodnie się dyskutuje. "Możliwe, że ty po prostu jesteś chory psychicznie" - piszesz to po zwyczajnej złośliwości, bo brak ci argumentów w dyskusji to oponentowi sugerujesz, że "jest chory psychicznie" i tak chcesz obejść temat. "i masz obsesję." - o przepraszam bardzo obsesję to masz ty na punkcie "Putina" "trolli( płatnych)", "trollingu" itp. "Proponuję wizytę u psychiatry w trybie pilnym." - tobie zdecydowanie by się ona bardziej przydała.

Wyszukiwarki

Drogi Użytkowniku!

W związku z odwiedzaniem naszych serwisów internetowych możemy przetwarzać Twój adres IP, pliki cookies i podobne dane nt. aktywności lub urządzeń użytkownika. Jeżeli dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, wówczas będą traktowane dodatkowo jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administratora tych danych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz w Polityce Prywatności pod tym linkiem.

Jeżeli korzystasz także z innych usług dostępnych za pośrednictwem naszych serwisów, przetwarzamy też Twoje dane osobowe podane przy zakładaniu konta, rejestracji na eventy, zamawianiu prenumeraty, newslettera, alertów oraz usług online (w tym Strefy Premium, raportów, rankingów lub licencji na przedruki).

Administratorów tych danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz również w Polityce Prywatności pod tym linkiem. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci szereg gwarancji i praw, a przede wszystkim prawo do odwołania zgody oraz prawo sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych. Prawa te będą przez nas bezwzględnie przestrzegane. Jeżeli więc nie zgadzasz się z naszą oceną niezbędności przetwarzania Twoich danych lub masz inne zastrzeżenia w tym zakresie, koniecznie zgłoś sprzeciw lub prześlij nam swoje zastrzeżenia pod adres odo@ptwp.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

W dowolnym czasie możesz określić warunki przechowywania i dostępu do plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Jeśli zgadzasz się na wykorzystanie technologii plików cookies wystarczy kliknąć poniższy przycisk „Przejdź do serwisu”.

Zarząd PTWP-ONLINE Sp. z o.o.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!