Partnerzy portalu
KOMENTOWANY TEKST

Wymiana pieców to za mało. Czego trzeba, by skutecznie zwalczyć smog?

• Witold Potęga, 2021-09-30 19:07:36

Wszystkie samochody szkodzą. Produkcja akumulatorów? Prąd jest w Polsce z węgla. Unoszenie pyłów przez samochody w ruchu. Tarcie tarcz hamulcowych, sprzęgieł, opon.
  • Sarmata, 2021-09-30 15:51:06

Co wyśta się tak czepili idioci tych kopciuchów! Lobby jakieś czy cuś? A spaliny z autek 10-letnich i starszych którymi poper.,..nasi bracia ze Wschodu - Ukraińcy! We Wrocku jest zarejestrowanych 980 tys autek, a mieszkańców mamy 680 tys., a niezarejestrowanych jest drugie tyle! To stąd ten smog
  • Bogdan, 2021-09-30 13:52:40

w dalszym ciągu znam ludzi, którzy boją się zmian i dalej tkwią przy kopciuchach.. a zmiany naprawdę nie bolą. Jak kogoś przeraża wypełnianie wniosku to znalazłem ludzi, którzy pomagają. Mi ogarnęli wszystko od papierów po wybór idealnego dla mojego domu i potrzeb źródła ciepła. Polecam : czystepowietrze. eu/program-czyste-powietrze/wypelniamy-wniosek/
  • Sylwia, 2021-09-30 13:49:37

Trzeba działać kompleksowo i przede wszystkim działać razem.. zebrać się w sobie i zawalczyć wspólnie, ja wymieniłam już kopciucha nowy i ekologiczny kocioł MINI MATIC od Kostrzewy, postawiłam na niego bo jest właściwie bezobsługowy a dla samodzielnej mamy to wielki plus. Przerzuciłam sie na komunikację miejską... zaczynam być bardziej świadoma swoich wyborów, spróbujcie i wy.
  • świat zwariował, 2021-09-30 09:07:59

Tylko związki tej samej płci spowodują zmniejszenie ilości dwutlenku węgla w powietrzu! Posiadanie dzieci to zbrodnia dla środowiska!

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!