PARTNER PORTALU

KOMENTOWANY TEKST

Prezydent Siemianowic na czele ruchu. Chce walczyć z segregacją sanitarną

• Piotr, 2022-01-16 07:20:40

Problem w tym, że takich (...) jak ten piastujący urząd Prezydenta w Siemianowicach Śl. jest około 20%w Polsce.
  • Adam, 2022-01-16 06:38:33

Hipokryta i dwulicowiec. Niech się pochwali ile uruchomił punktów szczepień i jakie działania podjął w tym temacie w Siemianowicach. Liczy, że opaczność boska to załatwi. Moim zdaniem tacy ludzie nie powinni piastować funkcji publicznych.
  • Maria-Teresa 55 r., 2022-01-11 23:26:12

Cieszę się że ktoś się odważył, ja też NIE jestem antyszczepionkowcem ale tego "preparatu " bez składu z własnym podpisem nie chcę BRAWO PANIE PREZYDENCIE!
  • Rocznik73, 2022-01-03 10:55:58

Dobrze, że mamy takich samorządowców, może dzięki takim ludziom jak Pan prezydent ludzie spojrzą na sytuacje covidową nie przez perspektywę mediów tylko twarde fakty. Popatrzmy co dzieje się w krajach wyszczepionych we Francji, Włoszech nie mówiąc o Wielkiej Brytanii. Popatrzmy i odpowiedzmy sobie na pytanie czy szczepionka daje nam coś więcej niż poprawa samopoczucia.......
  • BENEK, 2021-12-14 14:01:23

Do zaptanie: KTO NISZCZYŁ PUNKTY SZCZEPIEŃ I ILE BYŁO TAKICH PRZYPADKÓW ???
  • zaptanie, 2021-12-12 17:03:44

Coś tu nie rozumiem to dlaczego ludzie opowiadający się za wolnym wyborem (antyszczepionkowcy) atakowali i niszczyli w Polsce punkty szczepień szedł ten kto miał chęć zaszczepienia. To wtedy nie było jedności i wolności dewastując punkty szczepień i atakując personel medyczny i ochrone. Wperw sami wszczynaliście burdy, ataki, agresje i niszczenie mienia personelu medycznego to było OK?? troche prezentuje Pan Prezydent hipokryzje aczkolwiek. Przy czym jako zaszczepiony uważam, że wybór powinien każdy dokonywać sam czy się szczepić czy nie.
  • jerzy..........., 2021-12-03 16:51:28

To juz lepiej jedz te swoje morele i nie zabieraj głosu bo marnie to wygląda.
  • jerzy..........., 2021-12-03 16:45:03

Całym sercem jestem z Wami,dobrze że sa tacy ludzie, zdeterminowani aby walczyć z tym czymś czego sie nawet nie da okreslić poeszechnie używanymi słowami.Łamią nam karki, segreguja nas jak bydło, zakładaja nam szmaty na twarze,pozbawiają nas praw obywatelskich w imie czego??? Dla iluzorycznej walki z wymyśloną pandemią poświęcają chorych naprawdę, którzy z braku dostępu do normalnie funkcjonującej służby zdrowia cierpią i umierają.Gospodarka na dnie, ceny pod niebem, co jeszcze ma sie wydarzyć???
  • Rowerzysta , 2021-12-02 23:41:54

Wojkowice -Morcinka . Jestem całym sercem za Panem Prezydentem. Takich ludzi potrzeba Polsce. Prawy i porządny człowiek stojący za jednością narodu.
  • Poznanianka, 2021-12-02 22:37:44

Ja wiem ale nie powiem, bo nie wiem do czego ci ta informacja
  • freedom, 2021-12-01 14:10:33

Póki co wszyscy płacimy koszty TWOEJ PSYCHOZY STRACHU! Lockdown- bezrobocie, socjal-inflacja, tarcza- defict 400mld poza budżetem. Mamy w plecy 400mld w ciągu 2 lat... oddasz za mnie te pieniądze, których nawet nie powąchałem?!
  • tenor, 2021-11-29 09:57:49

Wybrali go ludzie z Siemianowic, wśród których pewnie jest sporo niezaszczepionych i chyba też dla nich to robi, nieprawda?
  • Zblus, 2021-11-26 21:14:13

Panie Prezydencie gratuluję odwagi! Ile jeszcze mamy słuchać o nakręcanej pandemii i "skuteczności" superszczepionek. Stop dyskryminacji sanitarnej i łamania konstytucji. Całym sercem jestem z Panem.
  • ALEK, 2021-10-29 13:51:01

Czy ktoś wie gdzie mieszka prezes Prywatnego szpitala Euromedic z Katowic ul.Kościuszki 92 ktory to szpital prowadzi szczepienia na COVID-19
  • Ola, 2021-10-26 23:14:58

Wielki szacunek Panie Prezydencie. Niech Opatrzność nad Panem czuwa. Pozdrawiam i życzę dużo sił.

Wyszukiwarki

Drogi Użytkowniku!

W związku z odwiedzaniem naszych serwisów internetowych możemy przetwarzać Twój adres IP, pliki cookies i podobne dane nt. aktywności lub urządzeń użytkownika. Jeżeli dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, wówczas będą traktowane dodatkowo jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administratora tych danych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz w Polityce Prywatności pod tym linkiem.

Jeżeli korzystasz także z innych usług dostępnych za pośrednictwem naszych serwisów, przetwarzamy też Twoje dane osobowe podane przy zakładaniu konta, rejestracji na eventy, zamawianiu prenumeraty, newslettera, alertów oraz usług online (w tym Strefy Premium, raportów, rankingów lub licencji na przedruki).

Administratorów tych danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz również w Polityce Prywatności pod tym linkiem. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci szereg gwarancji i praw, a przede wszystkim prawo do odwołania zgody oraz prawo sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych. Prawa te będą przez nas bezwzględnie przestrzegane. Jeżeli więc nie zgadzasz się z naszą oceną niezbędności przetwarzania Twoich danych lub masz inne zastrzeżenia w tym zakresie, koniecznie zgłoś sprzeciw lub prześlij nam swoje zastrzeżenia pod adres odo@ptwp.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

W dowolnym czasie możesz określić warunki przechowywania i dostępu do plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Jeśli zgadzasz się na wykorzystanie technologii plików cookies wystarczy kliknąć poniższy przycisk „Przejdź do serwisu”.

Zarząd PTWP-ONLINE Sp. z o.o.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!