Partner portalu
KOMENTOWANY TEKST

Nauczyciele i pracownicy oświaty będą protestować

• Alex, 2021-10-10 22:15:43

Nauczyciele i pracownicy oświaty byli,są i będa oszukiwani.. A moze nie?? Czekam zniecierpliwością co zarządzą...oby godnie dla wszystkich. Zasadnicza =minimalnej, plus dodatki było byl trochę lepiej...
  • Aluk, 2021-10-08 09:44:50

Nie wiem skąd to przekonanie,że tylko nauczyciele się uczą. Już któryś raz z rzędu słyszę z ust nauczycieli " trzeba było się uczyć" . Jestem magistrem, ukończone studium podyplomowe. Czyli według Pana nie uczyłem się.? Różnica między nami jest taka, że nie mam w swojej grupie zawodowej krzykliwych związków zawodowych i "karty nauczyciela". Nawiasem mówiąc zapraszam do picia tej kawki. Szybko zmienisz zdanie i zatęsknisz za oświatą.
  • Czytelnik , 2021-10-07 14:11:34

Do Aga: całe społeczeństwo znów będzie miało ubaw jak zaczną chrumkać i kwiczeć. Martwię się, żeby ich nie pomylili z agrounią 🤣
  • Aga, 2021-10-07 13:35:15

No to się rząd wystraszy tym protestem.. Strajk niczego nie przyniósł, a co da protest! 🙈
  • Edukator , 2021-10-07 12:10:56

Do Aluk: masz porównywalne? To zatrudnij się jako nauczyciel. Bezczelnością jest porównywać naszą pracę z piciem kawki i obgadywaniem nauczycieli.
  • Aluk, 2021-10-07 10:23:51

Jesteś bezczelny. Dla twojej wiadomości nie tylko nauczyciele się uczą. Ja także uczyłem się i wykształcenie mam porównywalne, ale mnie pilnują czy przepracuję te 8 godzin. A Was?
  • Administracja i obsługa , 2021-10-07 09:59:52

Do cprcrn: i mieli rację, ten postulat był tylko po to, żeby poszukać głupich. Możesz mi powiedzieć w jaki sposób minister nawet gdyby chciał mógł go zrealizować? Poczytaj ustawy. Tutaj administracja i obsługa wykazsła się mądrością której nauczycielom zabrakło.
  • cprcrn, 2021-10-07 05:19:16

Przy ostatnim strajku jednym z postulatów były wyższe zarobki dla pracowników AiO. U nas z obsługi tylko szydercze uśmieszki były... To nauczyciele stracili wtedy dochody...
  • Rodzic , 2021-10-06 21:24:42

Do !!!: co ci znów zgineło? Nick? Jak pilnowałaś 🤣kto mieczem wojuje.... 🤓😎🤓😎🤓
  • !!!, 2021-10-06 17:44:41

Do PŁATNY TROLL-RODZIC ukradłeś nick "Czytelnik" i piszesz bzdury.
  • Czytelnik , 2021-10-06 16:05:34

Do Edukator: proponuję się zwolnić i zatrudnić na nowych zasadach. Zarządać biura z sekretarką i auta służbowego. Szanuj się 🤣
  • Edukator , 2021-10-06 16:03:25

Do Aluk: trzeba było się uczyć, pewnie inteligencji zabrakło.
  • Edukator, 2021-10-06 15:06:39

Proponuję, aby szybko dobudować do szkoły, jakieś pomieszczenia wyposażone w komputery, podręczną biblioteczkę z odpowiednimi do danego przedmiotu podręcznikami, telefony służbowe, drukarkę, biurko, krzesło dla każdego nauczyciela osobno. Ksero może być jedno na 25 nauczycieli. Wtedy chętnie będą przygotowywać się do lekcji, poprawiać sprawdziany, dokształcać się do awansów, rozmawiać z rodzicami, uczniami w razie problemów w szkole.
  • Aluk, 2021-10-06 14:49:04

Do MAO: ale nie pracujecie osiem godzin w szkole. O 13 do domu i owszem wtedy pracujecie w domu. Jeśli zostajecie dłużej w szkole to w ramach nadgodzin za które macie płacone ekstra lub na innym etacie w następnej szkole. Nikt wam nie rozlicza 40 godzin tygodniowo do przepracowania, które macie przecież wypracować
  • Wielunianin, 2021-10-06 12:37:29

W Wieluniu w województwie łódzkim to pewna osoba PEDAGOGA ze szkoły IMIENIA... ŚWIĘTEGO JANA PAWŁA II wykańcza starszych i schorowanych ludzi przez OBRZYDLIWY SMRÓD KULINARNY WTŁACZANY IM ZŁOŚLIWIE I Z PREMEDYTACJĄ DO MIESZKANIA PRZEZ KRATKĘ WENTYLACYJNĄ! Kto dopuszcza takich osobnikówcdo pracy z dziećmi i młodzieżą i kto dopuszcza aby ktoś taki bezkarnie uprawiał ten proceder ? A jego ofiarom to się okazuje jedynie. ... REPRESJE I PRZEŚLADOWANIA za to że... WALCZĄ ONI O ŻYCIE I PROSZĄ O POMOC !!!

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!