PARTNER PORTALU

KOMENTOWANY TEKST

Czarnek: Propozycje dot. pracy i wynagrodzenia przygotowali nauczyciele i dyrektorzy

• Sabbath 59, 2021-10-11 11:17:02

Czarnek ty talibie katolski dlaczego w tym pustym łbie masz same kłamstwa. Czy to po szkole czyli KUL-u wylęgarnia idiotów
  • Wielunianin, 2021-10-10 22:36:23

Panie Ministrze. W Wieluniu w województwie łódzkim to pewna osoba PEDAGOGA ze szkoły IMIENIA... ŚWIĘTEGO JANA PAWŁA II wykańcza starszych i schorowanych ludzi przez OBRZYDLIWY SMRÓD KULINARNY WTŁACZANY IM ZŁOŚLIWIE I Z PREMEDYTACJĄ DO MIESZKANIA PRZEZ KRATKĘ WENTYLACYJNĄ! Kto dopuszcza takich osobników do pracy z dziećmi i młodzieżą i kto dopuszcza aby ktoś taki bezkarnie uprawiał ten proceder ? A jego ofiarom to się okazuje jedynie. ... REPRESJE I PRZEŚLADOWANIA za to że... WALCZĄ ONI O ŻYCIE I PROSZĄ O POMOC !!! Kilka dni temu ci ludzie ledwo przeżyli "ZAGAZOWANIE" własnego domu SMRODEM KULINARNYM od nauczyciela ze szkoły imienia ŚWIETEGO JANA PAWŁA II !!! zwiń
  • Rodzic , 2021-10-09 14:35:38

Do Re: może tacy karierowicze ja DORADCA METODYCZNY. Była nauczycielem, kuratorem, dyrektorem, wizytatorem, oznaczona złotym medalem (medale to taka tradycja rodzinna) tacy ludzie chętnie innym doradzają.
  • Re, 2021-10-09 14:11:24

Jacy nauczyciele i dyrektorzy to przygotowali???? To odwracanie kota to szukanie kozła skoro się tak mówi.... W jakim nam kraju przyszło żyć......
  • Tere, 2021-10-09 14:07:46

Kto odejdzie na emeryturę przecież nikt nikogo nie zmusi.... No to oczywiste ze zwolni się młodych.... Ja mam 6 lat do emerytury to zdąży dyrektor zwolnić młodych nim ja odejdę
  • Pracujący Emeryt, 2021-10-09 12:56:50

Do Edukator: podałem pensje + emeryturę, to netto ok. 6000- 7000.
  • Edukator , 2021-10-08 21:04:58

Do Pracujący Emeryt: ooo to jednak prawda, że nauczyciele zarabiają średnio ponad 5 tysięcy złotych. Dorobek nie dorobek a luksus to luksus.
  • Pracujący Emeryt, 2021-10-08 20:48:55

U dyplomowanego to netto ok.6000 - 7000 zł PŁATNY TROLLU RODZICU. Starszy człowiek nie jest już na dorobku.
  • Rodzic , 2021-10-08 20:34:54

Do Pracujący Emeryt: 3/4 nędznej wypłaty plus nędzna emerytura wypracowana z nędznej wypłaty = się życie w luksusie. No tak dwa minusy dają plus 🤣. To mógł tylko DORADCA METODYCZNY wymyśleć 😎🤓😎🤓😎
  • Edukator , 2021-10-08 18:11:00

Do Pracujący Emeryt: mam nadzieję, że emeryci nie będą już blokować etatów młodym nauczycielom. Pokazują, że praca nauczyciela nie jest wcale ciężka skoro są w stanie pracować jeszcze na emeryturze. Nie ma sensu w takim razie obniżać wieku emerytalnego.
  • Realista , 2021-10-08 18:03:20

Do robo: obecna władza ci zabrała prawa emerytalne? Zgłoś się do PO do spółki z Broniarzem, niech oni ci oddadzą. Bezprawnie? Idź do sądu i to udowodnij.
  • Pracujący Emeryt, 2021-10-08 16:54:04

robi, najlepiej pobierać emeryturę i pracować na 3/4 lub 1/2 etatu w szkole. Oczywiście o ile zdrowie dopisuje. Wtedy można wreszcie użyć życia w luksusie.
  • robo, 2021-10-08 16:44:33

Puśćcie nas tylko na emerytury. Na te emerytury, któreście nam bezprawnie odebrali w 2009 roku. Okradziono mnie i moich kolegów i koleżanki z praw nabytych. Kiedy zatrudniałem się w 1989 roku w szkole - młody, głupi i naiwny - obiecaliście emeryturę po 30 latach. Zatem już od dwóch lat powinienem mieć prawa emerytalne. Obiecywaliście też i inne rzeczy: poprawę statusu, zarobków, warunków pracy. Zamiast tego dostaliśmy pogardę, poniżenie i kłamstwa na nasz temat. I głodowe pensje, z których śmieją się robotnicy niewykwalifikowani.... Puśćcie nas na te emerytury. Pójdziemy. I to będzie nasz rewanż za wasze świństwa.
  • fra, 2021-10-08 16:29:38

Propozycji nie przygotowali nauczyciele praktycy, bo nie widać tu troski o rozwój uczniów i szkoły. Znowu kłamstwa i krętactwa
  • Nauczyciel 33 lata pracy., 2021-10-08 16:27:35

W moim przypadku stary i bogaty.

Wyszukiwarki

Drogi Użytkowniku!

W związku z odwiedzaniem naszych serwisów internetowych możemy przetwarzać Twój adres IP, pliki cookies i podobne dane nt. aktywności lub urządzeń użytkownika. Jeżeli dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, wówczas będą traktowane dodatkowo jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administratora tych danych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz w Polityce Prywatności pod tym linkiem.

Jeżeli korzystasz także z innych usług dostępnych za pośrednictwem naszych serwisów, przetwarzamy też Twoje dane osobowe podane przy zakładaniu konta, rejestracji na eventy, zamawianiu prenumeraty, newslettera, alertów oraz usług online (w tym Strefy Premium, raportów, rankingów lub licencji na przedruki).

Administratorów tych danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz również w Polityce Prywatności pod tym linkiem. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci szereg gwarancji i praw, a przede wszystkim prawo do odwołania zgody oraz prawo sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych. Prawa te będą przez nas bezwzględnie przestrzegane. Jeżeli więc nie zgadzasz się z naszą oceną niezbędności przetwarzania Twoich danych lub masz inne zastrzeżenia w tym zakresie, koniecznie zgłoś sprzeciw lub prześlij nam swoje zastrzeżenia pod adres odo@ptwp.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

W dowolnym czasie możesz określić warunki przechowywania i dostępu do plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Jeśli zgadzasz się na wykorzystanie technologii plików cookies wystarczy kliknąć poniższy przycisk „Przejdź do serwisu”.

Zarząd PTWP-ONLINE Sp. z o.o.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!