PARTNER PORTALU

KOMENTOWANY TEKST

Szkół w trybie zdalnym i hybrydowym będzie coraz więcej

• Stop Hejt!, 2021-10-13 15:55:27

"Pojawił się IMBECYL czyli PŁATNY TROLL RODZIC i od razu komentarz na odpowiednim, jak przystało na TROLLA poziomie." - Nie, pojawił się płatny, chamski prowokator-manipulator, który wyzywa normalnych użytkowników od "IMBECYLI" i od razu komentarz na odpowiednim, jak przystało na PROWOKATORA-MANIPULATORA poziomie. W dodatku sam udowodniłeś żeś TROLL, "ukradłeś" - nicka Rodzicowi, by "w jego imieniu" nazwać mnie "imbecylem" dążąc nieudolnie do tego aby nas ze sobą skłócić. Niestety nie nabrałem się na ten tani chwyt, nie wyszło ci, cieszę się, że cię rozczarowałem. Sam strzelasz sobie i w stopę i w kolano i w jakąkolwiek inną część ciała jaką tylko masz.
  • Stop zakażeniom!, 2021-10-13 15:00:00

Pojawił się IMBECYL czyli PŁATNY TROLL RODZIC i od razu komentarz na odpowiednim, jak przystało na TROLLA poziomie.😂
  • Rodzic , 2021-10-13 14:58:27

Do Rodzic : Tak DORADCO METODYCZNY jesteś dokładnie tym jak nazywasz innych, nawet jeżeli podpiszesz się czyimś nickiem 😎🤓😎🤓😎
  • Rodzic , 2021-10-13 14:39:18

Do Do "Stop zakażeniom!": czyli jesteś imbecylem 🤣🤣🤣🤣to się nazywa strzał w kolano 😂😂😂
  • Do "Stop zakażeniom!", 2021-10-13 14:34:02

"Imbecylem się wkurzyli." - kto się przezywa ten się sam tak nazywa.
  • Rodzic , 2021-10-13 13:57:00

Do Stop zakażeniom!: ale dopiero jak został ranny przy bezużytecznej radiostacji 🤓😎🤓😎🤓
  • Stop zakażeniom!, 2021-10-13 13:42:48

Imbecylem się wkurzyli.
  • uwaga na wariata, 2021-10-13 13:22:51

"Stop zakażeniom!" - nawet przy najszczerszych chęciach nie wyeliminujesz różnych bakterii i drobnoustrojów będących w powietrzu, a grypa jak była tak jest sezonowym przeziębieniem. "Stop zarażaniu innych przez IMBECYLI typu antyszczepionkowców i antymaseczkowców." - jakim prawem obrażasz ludzi, wyzywając ich od "IMBECYLI"? jak śmiesz? Poza tym maseczki przed niczym nie chronią, są tylko symbolem zniewolenia "pandemicznych" czasów. To tylko podtruwanie się własnym CO2, szkodzenie górnym drogom oddechowym. Przy każdej możliwej okazji powinni ludzie te maseczki zdejmować, albo chociaż odsłaniać nos. Nie byliśmy, nie jesteśmy i nie będziemy niewolnikami. A co do tzw. "antyszczepionkowców" - ludzie, o których mówisz są przeciwni tym jedynym, konkretnym szczepieniom( przeciwko Covid-19), nie oznacza to wcale, że są przeciwko szczepieniom wszystkim jak popadnie. Co więcej oni są za dobrowolnością decyzji w kwestii zaszczepienia się, nie zaś za przymusem pod jakąkolwiek formą nacisku. "Wprowadzić restrykcje za przykładem, np. Francji dla nie zaszczepionych." - to się nazywa segregacja sanitarna, opowiadasz się za zamordyzmem, pandemicznym totalitaryzmem, apartheidem i ostracyzmem razem wziętymi jak ostatni komuch. "Zwalczajmy pandemię w sposób bardziej radykalny." - mam na to lepszy sposób, owszem zwalczmy radykalnie zsyłając zwolenników restrykcji, reżimów, obostrzeń, nakazów, zakazów, ograniczeń, nawołujących do segregacji sanitarnej na przymusowe badania psychiatryczne, ot co.
  • Rodzic , 2021-10-13 11:55:10

Do Stop zakażeniom!: DORADCO METODYCZNY ale pocisnełaś, Ty jeszcze nie we Francji? Taki światowiec? Imbecyl to taki co pilnuje radiostacji? Pewnie nawet nikt nazwiska nie pamiętał i tylko tak go zapamiętali 😎🤓😎🤓😎
  • Stop zakażeniom!, 2021-10-13 10:56:01

Stop zarażaniu innych przez IMBECYLI typu antyszczepionkowców i antymaseczkowców. Wprowadzić restrykcje za przykładem, np. Francji dla nie zaszczepionych. Zwalczajmy pandemię w sposób bardziej radykalny.
  • stop bezprawiu, 2021-10-12 23:46:01

"Jak dodał, tam gdzie jest najmniejszy odsetek zaszczepionych przeciw koronawirusowi - w woj. podkarpackim, lubelskim, podlaskim, świętokrzyskim i warmińsko-mazurskim - jest wyższy odsetek szkół w trybie hybrydowym i zdalnym." - to jest tylko i wyłącznie na złość tym województwom ze względu na to, że ich obywatele nie podejmują decyzji takiej jakiej rząd sobie życzy( tj. decyzji o zaszczepieniu się). Stop segregacji sanitarnej, kategoryczny sprzeciw przeciwko przymusowi szczepień pod jakąkolwiek formą nacisku, represji. Stop restrykcjom, ograniczeniom, reżimom, obostrzeniom, nakazom, zakazom i lockdownom. Każdy człowiek( bez względu na to czy zaszczepiony czy nie) ma prawo pracować, uczyć się, bawić się, grać w gry, słuchać muzyki, oglądać filmy, robić zakupy, załatwiać formalności urzędowe, spotykać się itp. itd. w sposób tradycyjny.
  • CD. Wojciecha Fuska, 2021-10-12 21:42:58

cd. komentarza Wojciecha Fibaka @(forosiewicz)
  • Wojciech Fusek komentarz, 2021-10-12 21:40:24

Wstrząsający wpis Wojtka Fuska, o którym mówił w Gdańsku Donald Tusk. Wklejamy tu, bo jest zbyt ważny, aby go nie przeczytać. __ Bezradnie zrozpaczony szukam przyczyn utraty resztki sił. Z trudem wstaję, pracuję. Pierwszy raz od 30 lat nie słucham radia, nie oglądam telewizji, próbuje nie otwierać serwisów informacyjnych, z przyzwyczajenia kupuje tygodniki ale ich nie czytam. Bo gdy to zrobię dostaję bólu brzucha, dopada mnie niemoc, pocę się, skacze ciśnienie. Świat, który znam od ponad 50 lat, jeszcze nigdy nie był mi tak wstrętny, szczególnie ten od Odry i Nysy po Bug. Urodziłem się w komunizmie. Ale wokoło mnie nie było komunistów. Odcienie szarej codzienności brałem za kolory, a szczęście znajdowałem w miłości, przyjaźniach, sporcie i książkach. Uczono mnie od dziecka, by smutki łagodzić lekiem wiary. Cierpliwie stałem więc w kolejce do tej apteki. Plaster religijnej wspólnoty dawały ukojenie, ale gratiam fidei nie doświadczyłem. Dziś mogę powiedzieć: na szczęście. Wtedy nie widziałem jak złym medykamentem jest to co ofiaruje Kościół Katolicki w Polsce. Nie widziałem podłości i zakłamania, a co najwyżej surowość i konserwatyzm. Jednak instynktownie, niezauważalnie i bezboleśnie zacząłem oddalać się od tej instytucji. Dziś odcinam się radykalnie, ratując duszę. Gdy padł komunizm w pędzie ku karierze, czy tym co brałem za szczęście pogubiłem wiele, ale doceniałem cud w jakim przyszło mi uczestniczyć, cud odzyskiwania wolności. Wierzyłem, że będę tym pokoleniem Polaków,
  • Pro memoriam, 2021-10-12 20:02:20

Należy przypominać Polakom, że wspomniany poseł dostał się do sejmu i został (p)osłem z ramienia PIS po upokorzeniu, jakiemu poddał go prezes, kiedy rzeczony poseł publicznie zeżarł był własny projekt ustawy „anty-447”, po uprzednim wyrzeczeniu się tego własnego projektu i publicznym opluciu go!!! Należy przypuszczać, że poseł napisał projekt ustawy „anty-447” nie w trosce o losy Polski i Polaków, lecz z niskich pobudek wśliźnięcia się w łaski prezesa! Polaku! Czy zdajesz sobie sprawę kogo wybierasz? Czy też może od losów twojej Ojczyzny i twojego własnego losu ważniejszy dla ciebie jest serial w reżimowej TVP i/lub katar u twojego psa? Pamiętaj, że oprócz ciebie twój los nie interesuje absolutnie nikogo!!!
  • Pracujący Emeryt, 2021-10-12 15:41:29

😢😢😢.

Wyszukiwarki

Drogi Użytkowniku!

W związku z odwiedzaniem naszych serwisów internetowych możemy przetwarzać Twój adres IP, pliki cookies i podobne dane nt. aktywności lub urządzeń użytkownika. Jeżeli dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, wówczas będą traktowane dodatkowo jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administratora tych danych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz w Polityce Prywatności pod tym linkiem.

Jeżeli korzystasz także z innych usług dostępnych za pośrednictwem naszych serwisów, przetwarzamy też Twoje dane osobowe podane przy zakładaniu konta, rejestracji na eventy, zamawianiu prenumeraty, newslettera, alertów oraz usług online (w tym Strefy Premium, raportów, rankingów lub licencji na przedruki).

Administratorów tych danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz również w Polityce Prywatności pod tym linkiem. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci szereg gwarancji i praw, a przede wszystkim prawo do odwołania zgody oraz prawo sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych. Prawa te będą przez nas bezwzględnie przestrzegane. Jeżeli więc nie zgadzasz się z naszą oceną niezbędności przetwarzania Twoich danych lub masz inne zastrzeżenia w tym zakresie, koniecznie zgłoś sprzeciw lub prześlij nam swoje zastrzeżenia pod adres odo@ptwp.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

W dowolnym czasie możesz określić warunki przechowywania i dostępu do plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Jeśli zgadzasz się na wykorzystanie technologii plików cookies wystarczy kliknąć poniższy przycisk „Przejdź do serwisu”.

Zarząd PTWP-ONLINE Sp. z o.o.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!