Partnerzy portalu
KOMENTOWANY TEKST

Szkół w trybie zdalnym i hybrydowym będzie coraz więcej

• Rodzic , 2021-10-12 15:00:06

Do Pracujący Emeryt: ale z Ciebie żartowniś DORADCO METODYCZNY. Zapomniałam, że każdy twój wpis, to jeden żałosny żart. 🤓😎🤓😎🤓
  • Pracujący Emeryt, 2021-10-12 13:32:20

Zaszczepienie chroni przed zachorowaniem w ogóle, a słabsze organizmy przed ciężkim przebiegiem choroby i przed śmiercią. Imprezy na Dzień Nauczyciela są dobrowolne!!! Napisałem o stadionie w formie żartobliwej. Wiadomo, że kibice idą tam, bo chcą. Śmieszny Rodzicu, emeryt nie może być doradcą metodycznym.
  • Rodzic , 2021-10-12 12:33:34

Do ABC: ponoć zaszczepienie nie chroni przed zachorowaniem. Jeden drugiego zarazi i nieszczęście, czyli nauka online gotowa. Puźniej będziecie zganiać na uczniów. Według DORADCY METODYCZNEGO to bardzo nieodpowiedzialne zachowanie.
  • ABC, 2021-10-12 12:13:31

Do Nauczyciel Emeryt: Dlaczego imprezy nauczycieli mają być odwołane, skoro 80% jest zaszczepionych?
  • Rodzic , 2021-10-12 11:45:05

Do Pracujący Emeryt: a na stadiony idą ludzie z nakazu. 🤭DORADCO METODYCZNY jak zwykle porażający brak logiki, to akurat w szkole jest wymuszane przez układy podległo - towarzyskie. Taki np MAO jak coś zorganizuje to obecność obowiązkowa 🤓😎🤓😎🤓
  • Pracujący Emeryt, 2021-10-12 11:35:56

Udział w imprezach z okazji Dnia Nauczyciela jest dobrowolny. Przyjrzyjcie się stadionowi w czasie meczu reprezentacji Polski. Imponujący widok. Oczywiście wszyscy zaszczepieni lub ozdrowieńcy. Dzisiaj ok. 20.30 TVP.
  • Wielunianin, 2021-10-12 10:07:36

Dla tych mieszkańców Wielunia, których życie jest zagrożone przez OBRZYDLIWY ODÓR KULINARNY puszczany im celowo i z premedytacją do mieszkania przez kratkę wentylacyjną przez nauczyciela że szkoły IMIENIA ŚWIĘTEGO JANA PAWŁA II- dla tych nieszvzesnych ludzi oznacza to więcej OBRZYDLIWEGO ODORU W domu większe zagrożenie dla życia. I zaznaczam że pisząc to jestem w pełni władz umysłowych i zarazem pełen potwornego STRACHU O ŻYCIE MOJEBI MOJEJ RODZINY ! I PROSZĘ O NIE HEJTOWANIE MNIE ! To naprawde poważna sprawa. Dziękuję i proszę o pomoc.
  • Nauczyciel Emeryt , 2021-10-12 09:34:45

Mam nadzieję, że wszystkie imprezy nauczycieli z okazji dnia nauczyciela zostaną odwołane. Nie ryzykujmy niepotrzebnie.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!