Partnerzy portalu
KOMENTOWANY TEKST

Obecna sieć szkół jest zła. Decyzje podejmują nie ci, którzy powinni

• Strajkujacy, 2021-10-16 16:04:29

A ja nagrody z okazji Dnia Nauczyciela nie dostalam. Mialam 3 klasy 8 - me .Dzieci napisaly egzamin najlepiej w szkole z przedmiotow egzaminacyjnych...Najbradziej doceniona zostala Pani z samorzadu ktora kazala na dzien chlopaka przyklejac wszystkim wąsy..Nie wiem co z przyklejania wąsow przez dziewczynkima wynikać ale cóż Pani ta chodzi na zakupy do secondhandu z Pania dyrektor...i to sie liczy i to jest bagradzane.A nie osiagniecia...Tak taka historia z gminy Puck..
  • Nauczyciel wiejski, 2021-10-15 09:09:41

Do likwidacja KN: jakoś na wycieczki zagraniczne do hoteli luksusowych w mojej szkole się nie organizuje. W tym roku na początku lipca był 3 dyniowy wyjazd w góry, przy czym każdy pracownik musiał dopłacić 150 złotych, nocleg w zwykłym pensjonacie. W innych zakładach pracy są też wycieczki pracownicze i na ogół z dużo lepszymi warunkami.
  • Nauczyciel wiejski, 2021-10-15 09:04:01

Do likwidacja KN:
  • Pela, 2021-10-14 20:56:17

Do likwidacja KN: Brawo zgadzam się w 100……% Cała prawda tak właśnie jest i wiecznie im mało .
  • likwidacja KN, 2021-10-14 07:54:58

likwidacja Karty Nauczyciela od tego powinniśmy zacząć.. wynagrodzenia nauczycieli rynkowe wg zaangażowania a nie sztywne siatki z przywilejami które kłują ludzi w oczy.. w szkole w mojej małej miejscowości przez wygórowany odpis na ZFŚS nauczyciele 3 razy do roku wyjeżdżają na wycieczki do luksusowych hoteli bądź za granicę.. nie znam drugiej takiej grupy zawodowej....mając świadomość że dodatkowo uzyskują świadczenie urlopowe i dodatek wiejski trudno nie mówić o uprzywilejowaniu.. a nie lepiej byłoby dać wyższe pensje i jednocześnie zabrać tego typu przywileje aby takie wyjazdy mogli finansować z własnej kieszeni? nie skupiajmy się tylko na pensji zasadniczej ale zobaczmy całą otoczkę wynikającą z KN..
  • +++, 2021-10-13 19:12:53

Te argumenty przemawiające rzekomo za likwidacją KN w ustach tej pani są śmieszne. I nie, nie jestem nauczycielem.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!