Partnerzy portalu
KOMENTOWANY TEKST

Związkowcy dyskutują o pracy i wynagrodzeniach nauczycieli. Zjednoczą siły?


  • Wielunianin, 2021-10-13 16:38:58

    Nauczyciel jest osoba wysokiego zaufania publicznego, więc powinien reprezentować wysokie walory etyczne i moralne. A przede wszystkim SZANOWAĆ CZŁOWIEK A ORAZ JEGO ŻYCIE I GODNOŚĆ! To dlaczego osoba PEDAGOGA Z WIELUNIA pracującą w szkole IMIENIA... ŚWIĘTEGO JANA PAWŁA II Z PREMEDYTACJĄ GODZI W ŻYCIE starszych i schorowanych ludzi EMITUJAC IM OBRZYDLIWY ODÓR KULINARNY DO MIESZKANIA PRZEZ KRATKĘ WENTYLACYJNĄ! I zapewniam iż wie ona że dla tych ludzi ta działalność na pewno skończy się ŚMIERCIĄ! TO jest pewne i nieuniknione. Jak najbardziej macie Państwo prawo do godnej pracy i płacy ale każdy z Was ma MORALNY obowiązek szanować drugiego człowieka - jego życie i godność. Bez względu na światopogląd lub jego brak (to nie jest istotne). Każdy człowiek ma prawo do życia i to jest sprawa bezdyskusyjna.
  • Muzyk po AM. , 2021-10-13 14:32:51

    Należałoby się zająć pracą emerytów w szkołach, a szczególnie w szkołach muzycznych. Tam emeryci, którzy pobierają emerytury pracują prawie na całych etatach. Natomiast młodzi instrumentaliści dostają godziny, które pozostają, czyli np. 8 czy 10 godzin.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!