Partnerzy portalu
KOMENTOWANY TEKST

Dzień Edukacji Narodowej w Kancelarii Premiera. Podziękowania i zapowiedzi zmian


 • Czytaj dalej w necie, 2021-10-15 14:48:29

  Paweł Lęcki Istotn Nie upłynął nawet dzień od momentu, gdy Przemysław Czarnek ogłosił, że matematyka pokazuje, że edukacja w Polsce jest na dużo wyższym poziomie niż w Finlandii nawet czy w Szwajcarii, czy w Holandii, gdy władze tych krajów wysyłały swoich przedstawicieli, żeby ci zapoznali się z potęgą polskiej edukacji. Są już pierwsze nieoficjalne doniesienia. Zagraniczni eksperci są zachwyceni stanem polskiej oświaty. Nie mogą wyjść z podziwu nad niezwykle rozbudowanym rynkiem korepetycji, który wskazuje na wspaniałą przedsiębiorczość Polaków. To napędza gospodarkę i służy budowaniu relacji społecznych, podkreślił Swen z Norwegii. Zachwyt wzbudziły również wyjątkowo liczne klasy. Pozwala to nie przejmować się przereklamowaną indywidualizacją, a za to stawiać na umiejętności związane z przyszłą zbiorową pracą w fabrykach. Eksperci nie mogli wyjść z podziwu, że w połowie polskich szkół nie ma psychologów, ale za to we wszystkich są dwie godziny religii. Dzięki temu nie odwraca się uwagi od potrzeb duchowych jakimiś głupotami o emocjach. Za wyjątkowo trafne uznali metody nauczania oparte głównie na sprawdzianach, a potężne podstawy programowe wzbudziły w ekspertach wręcz ekstazę. Bardzo docenili również to, że w polskiej szkole informatyka nie jest ważnym przedmiotem, a czasem wręcz nie istnieje, gdyż dzięki temu dzieci nie uzależniają się od internetu. Nie mogli uwierzyć, że w Polsce najważniejsze są egzaminy oraz rankingi szkół, a od pewnego momentu uczniowie r
 • Kasia , 2021-10-14 16:05:55

  Do Mao: do sprawdzenia jest i to bez trudu, że jesteś lewackimi trolem i Twoje wpisy nic nie wnoszą. Kopiuj wklej i to wszystko. Nie potrafisz odpowiedzieć na żadne merytoryczne pytanie. To są fakty, zapraszam do przeczytania wpisów trola MAO w innych tematach i przypominam że, przedstawiał się jako dyrektor szkoły.
 • Mao, 2021-10-14 14:40:04

  Doceniają, chwalą, etos pracy jak zwykle przy okazji Dnia Edukacji. Gdzie karma !!! jak podwyżka?? czy taka jak w spółkach dla kolesi .. etat w szkole 25 tysięcy, 40 tysięcy i więcej miesięcznie byle tylko należał do PiS !! Ciotki, pociotki, kumple kochanki i towarzysze > ciemny lud może to kupi ale nie nauczyciele. To nie lewactwo !!!!! to szczera prawda do sprawdzenia !!!!!
 • poldi, 2021-10-14 14:38:53

  Przyłączam się do życzeń, jednak chciałbym aby nauczyciele bardziej doceniali możliwość normalnej pracy. Niektórzy teraz nie mają nic, niektóre branże podupadają, a ich zawód prężnie działa.
 • jowita, 2021-10-14 14:38:19

  Miło, że premier pamiętał o nauczycielach. Oni oczywiście jak zawsze niezadowoleni ale do tego to się chyba wszyscy już zdążyliśmy przyzwyczaić.
 • zuzka, 2021-10-14 14:37:50

  To ważny dzień dla nas wszystkich, bo każdy z nas szkołę przeszedł i ma wiele przeżyć ze swoimi ulubionymi nauczycielami. Dlatego to dzień nas wszystkich i przyłączam się do życzeń premiera.
 • kamilescu, 2021-10-14 14:36:20

  Podoba mi się, że premier tak podszedł do tego święta. To są ważne deklaracje i myślę, że wielu nauczycieli doceni starania rządu.
 • hermiona, 2021-10-14 14:30:33

  Morawiecki jak zawsze klasa. Mam nadzieję, że lewactwo chociaż przy takim święcie uszanuje nauczycieli i przestanie hejtować.
 • hebe, 2021-10-14 14:24:42

  Takie podejście premiera to ja rozumiem. W Polsce naprawdę wiele się zmienia na lepsze. Ambitnie, odważnie wchodzimy w jutro.
 • Mario, 2021-10-14 14:23:05

  NAJLEPSZY PREMIER POLSKI WSZECHCZASOW , PRAWDZIWY PATRIOTA-- DZIEKUJEMY PANIE PREMIERZE Z CALEGO NASZEGO SERDUCHA ZA PANA CIEZKA PRACE DLA POLSKI I POLAKOW!!
 • Wielunianin, 2021-10-14 14:00:39

  Aby tylko jeszcze KAŻDY z nauczycieli szanował przepisy prawa, A TAKŻE człowieka, jego ŻYCIE I GODNOŚĆ! W Wieluniu jest z tym problem i niewinnych ludzi dlatego czeka upokarzajaca ŚMIERĆ! Przypadek niestety autentyczny. Zgadza się że ta grupa zawodową powinna więcej zarabiać. Ale niech szanują drugiego człowieka- podatnika, który składa się na ich wynagrodzenie.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!