Partnerzy portalu
KOMENTOWANY TEKST

Kolejna szansa na dotację. W przyszłym roku ruszy program Moje Ciepło

• Jacek, 2021-11-05 09:59:09

Do Natalia: Długo o tym myślałem i cała ta sprawiedliwość społeczna jest po to żeby ci mało zarabiający nie przyszli ci poderżnąć gardła. Bo kim oni są. Mam 50 lat w moim pokoleniu nie znałem nikogo kto nie miał warunków do nauki. Nie uczyli się bo im się nie chciało i sam im zazdrościłem , że wracają z zawodówki i maja wolne a ja w normalnej średniej szkole musze się uczyć w tym czasie. Potem wracali z "roboty" i mieli wolne a ja wracałem z uczelni i musiałem się uczyć.
  • Natalia, 2021-10-20 08:20:35

Do Wacek: A dlaczego ludzie więcej zarabiający muszą płacić na utrzymanie tych mniej zarabiających. I dlaczego nie maja dostać dofinansowania bo ciężko pracowali po 12/13h na to co maja zastanów się troche
  • Wacek, 2021-10-20 07:57:09

Jak kogoś stać na nowy dom czyli jakiś milion lekko licząc to niech sobie sam sfinansuje ogrzewanie. Jest tyle biednych ludzi którzy nie mają pieniędzy na bieżące rachunki. Osoba samotna dostaje z pomocy społecznej 350,50 złotych na miesiąc i musi przeżyć. Opamietajcie się.
  • Rencistka, 2021-10-20 02:18:33

Dotacje do nowych domów a ci mający stare domy i piece na węgiel i starsi ludzie kto im pomoże ja np. Jestem na re cie i na żadne z wymienionych mnie nie stać to co zrobią z tymi ludźmi mamy zamrznąć w domu jak zwykle pomoc nierobom z 500 plus
  • Wonzdotacjami, 2021-10-19 19:10:36

Won z tymi dotacjami!
  • Wojtek, 2021-10-19 18:11:41

Do Vald102: Co Ty bredzisz. Jest rok do przodu. Ja za rok będę zakładał pompe ciepła i już wiem, że będzie dofinansowanie. Twoim tokiem myślenia to trzeba zebrać wszystkich 10 lat wstecz.
  • Wielunianin, 2021-10-18 18:49:10

MARŻA WAM SIĘ NOWOCZESNE ŹRÓDŁA ENERGII A W WIELUNIU W WOJEWÓDZTWIE ŁÓDZKIM PEWNI LUDZIE SĄ UŚMIERCANI OBRZYDLIWYM SMRODEM KULINARNYM WTŁACZANYM IM CELOWO I ZŁOŚLIWIE DO MIESZKANIA PRZEZ KRATKĘ WENTYLACYJNĄ! I BRUTALNIE ODMAWIA SIĘ IM PRAWA DO SPRAWMIE DZIAŁAJĄCEJ WENTYLACJI A PRZEZ TO Z PREMEDYTACJĄ SKAZUJE SIĘ ICH NA POTWORNĄ ŚMIERĆ! DZIKIE ZWIERZĘTA SĄ LEPIEJ TRAKTOWANI NIŻ OWI MIESZKAŃCY WIELUNIA ! NOWOCZESNE ŹRÓDŁA ENERGII ACW CENTRUM POLSKI ZWYKŁY KULINARNY SMRÓD LUDZI ZABIJA !!!
  • Yt, 2021-10-18 16:57:45

Jak zawsze . Chwyt są by pobić cenę pomp Nie dotujcie tylko obnizajcie ceny
  • Vald102, 2021-10-18 16:54:42

Ja kończę budowę i zastanawiam się czy dostanę zwrot za to że pompę będę miał kupiona w styczniu. Bardzo to kiepskie że nie ma ustalonego planu minimalnie na rok czy dwa do przodu... Wszystko robione na kolanie....
  • Manqt, 2021-10-18 13:49:16

A dla czego tylko dla nowych budynków? A dla czego oszukują z fotowoltaiką? A dla czego czyste powietrze jest dla tych co ich nie stać na wymianę kotła? A dla czego polacy idą na to?
  • M , 2021-10-18 13:31:48

jeszcze nie oddali za fotowoltanike

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!