PARTNER PORTALU

KOMENTOWANY TEKST

Negocjacje w sprawie statusu nauczycieli. Związki: nie obrażamy się, ale nie odpuścimy

• Kasia , 2021-10-24 13:04:42

Do Osa: Jednak wrodzona kultura każe mi podziękować. DZIĘKUJĘ!!!
  • Osa, 2021-10-24 12:36:27

Kasiu więcej dystansu do siebie i do innych . Porada za darmowa. Możesz nie dziękować .
  • Kasia , 2021-10-24 12:25:17

Do Osa: Za stworzenie mojego profilu psychologicznego, oczywiście dziękuję.
  • Kasia , 2021-10-24 12:22:44

Do Osa: "umiem" ale nie wstawię. Tyle, że jak wytykamy błąd to niech to będzie błąd. To akurat mnie przeszkOdza.
  • Osa, 2021-10-24 11:53:58

Kasiu jestes malostkowa w mysl prawa Kalego jezeli ty komuś wytkniesz błąd to dobrze tobie wytknąć to źle wtrącenie sprawdź w słowniku mnie nie przeszkadza brak interpunkcji mnie przeszkodza twój napastliwy ton wypowiedzi wiecej umiaru ..... kropki tez umiem wstawiać
  • Kasia , 2021-10-24 11:41:28

Do Osa: szukam w polskim słowniku słowo "WTRACENIE". Tak gwoli ścisłości na końcu zdania co stawiamy? Może DORADCA METODYCZNY Ci podpowie. Będzie miał teraz nick "korekta".
  • Osa, 2021-10-24 10:25:28

Do Kasi dziecko drogie to wtracenie a to oddziela się w tekscie przecinkami tak gwoli ścisłości
  • Kasia , 2021-10-24 09:39:37

Do Osa: przecinek dziecko drogie lub jego brak całkowicie potrafi zmienić sens zdania.
  • Osa, 2021-10-23 22:18:24

Po co ci przecinki podobno doskonale radzisz sobie z czytaniem ze zrozumieniem korporacyjna szkola
  • Kasia , 2021-10-23 21:02:27

Do Osa: z autopsji, używaj przecinków. Łatwiej zrozumieć teks. Mogę nie wyłapać ironi.
  • Osa, 2021-10-23 20:33:50

Piszesz osobie bo odnosze takie wrazenie ty oczywiscie znasz kazda pracę orientujesz sie we wszystkim alfa i omega zna specyfike pracy w szkole i w korporacji z autopsji czy ze slyszenia tak tylko pytam
  • Kasia , 2021-10-23 19:29:59

Do Osa: droga Oso adwokacie uciśnionych, mistrzu ironi, ostatnią rzeczą która mnie interesuje jest to czy i gdzie zostaniesz. Wypowiadasz się w sprawie wycieczek bo znasz sprawę z opowiadania, na temat pracy w korporacji pewnie też. Typowe "nie znam się, nie widziałam ale się wypowiem."
  • Osa, 2021-10-23 19:09:16

Droga Kasiu twoim problemem jest to ze nie rozumiesz ironii i bardzo jestes czula na swoim punkcie Mozesz byc pewna ze zostanę tu gdzie jestem i nie jest to szkola i jeszcze jedno zastanow się czy ty poradzilabys sobie w szkole
  • Kasia , 2021-10-23 16:58:56

Do Osa: czy ja napisałam, że mi gdzieś źle? Problemy ze zrozumieniem prostego tekstu, ok tego się w korporacji nie toleruje. Zmieniam zdanie zostań w szkole nawet nie poradzisz sobie gdzie indziej.
  • Osa, 2021-10-23 13:34:14

Kasiu roznica miedzy korporacja jest taka ze za zaiwanianie po godzinach jest gratyfikowane zachodnie korporacje nie moga pozwolic sobie na nieprzestrzegania prawa pracy w szkole jedziesz na dwudniowa wycieczkę pracujesz 24 godziny na dobę na zasadzie wolontariatu porownaj pracę w korporacji czesto polegającą na fakturowaniu badz odpowiadaniu na mejle albo tworzeniu bzdurnej korpomowy ktora ma dodawac rangi tej pracy jezeli ci tam zle idz do pracy w szkole na pewno ci sie poprawi

Wyszukiwarki

Drogi Użytkowniku!

W związku z odwiedzaniem naszych serwisów internetowych możemy przetwarzać Twój adres IP, pliki cookies i podobne dane nt. aktywności lub urządzeń użytkownika. Jeżeli dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, wówczas będą traktowane dodatkowo jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administratora tych danych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz w Polityce Prywatności pod tym linkiem.

Jeżeli korzystasz także z innych usług dostępnych za pośrednictwem naszych serwisów, przetwarzamy też Twoje dane osobowe podane przy zakładaniu konta, rejestracji na eventy, zamawianiu prenumeraty, newslettera, alertów oraz usług online (w tym Strefy Premium, raportów, rankingów lub licencji na przedruki).

Administratorów tych danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz również w Polityce Prywatności pod tym linkiem. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci szereg gwarancji i praw, a przede wszystkim prawo do odwołania zgody oraz prawo sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych. Prawa te będą przez nas bezwzględnie przestrzegane. Jeżeli więc nie zgadzasz się z naszą oceną niezbędności przetwarzania Twoich danych lub masz inne zastrzeżenia w tym zakresie, koniecznie zgłoś sprzeciw lub prześlij nam swoje zastrzeżenia pod adres odo@ptwp.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

W dowolnym czasie możesz określić warunki przechowywania i dostępu do plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Jeśli zgadzasz się na wykorzystanie technologii plików cookies wystarczy kliknąć poniższy przycisk „Przejdź do serwisu”.

Zarząd PTWP-ONLINE Sp. z o.o.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!