PARTNER PORTALU

KOMENTOWANY TEKST

Będzie podwyżka dla nauczycieli. Ale nie dla wszystkich

• Nvm, 2021-12-03 11:43:59

Przestańcie siac propagande! Jestem nauczycielem kontraktowym i nie zarabiam kwoty o jakiej piszecie! Moje wynagrodzenie nawet nie leżało czy stało obok tego kłamliwego z tabelki! Zarabiam tyle, ile w moim mieście pracownik Zakładu Utylizacji Odpadów komunalnych ciągający kontenery ze śmieciami! Nie deprecjonuje tego zawodu bo jest bardzo potrzebny, ale ja pracuję z żywymi dziećmi za które ponosze odpowiedzialność karną! Te wasze tabelki są śmieszne i obrażliwe dla wszystkich nauczycieli!
  • Rodzic , 2021-11-02 10:09:07

Do Emeryt: ocho DORADCA METODYCZNY rozwija się i poznał nowe słowo "torpedować " 🤭 to z tej książki? Jaki to był tytuł? 🤓😎🤓😎🤓
  • Emeryt, 2021-11-02 08:31:38

Do ATS, Rodzic to Płatny Troll. Robił wpisy nawet w Dniu Wszystkich Świętych. Pilnuje portalu, żeby torpedować wszystkich, którzy popierają nauczycieli.
  • Momo , 2021-11-01 17:18:22

Tyko pieniency chca a uczyc nie umiejo
  • Realista , 2021-11-01 12:25:03

To nadmierna ilość karkówek ma coś wspólnego z wynagrodzeniem nauczycieli? Macie płacone od sztuki? To właśnie przez was dzieci są przeciążone. Przestańcie mścić się na uczniach.
  • Rodzic , 2021-11-01 11:27:05

Do ATS: możesz mi opisać nie autentycznego rodzica? Naprawdę jesteś nauczyciem? Uważasz, że skoro dwie klasy być może właśnie dla wygody nauczycieli uczą się do 16,30 to inni nauczyciele nie mogą mieć dyżuru dwa razy w tygodniu od 12 do 20? Widać akurat, że to Ty zazdrościsz jak to napisałaś "urzędasom" Możesz sobie obrażać kogo chcesz a i tak to ty będziesz pracować tak jak tu napisałam i doskonale sobie z tego zdajesz sprawę i to Cię wkurza najbardziej 🤣
  • ATS, 2021-11-01 09:03:53

Do Rodzic : Nikt ci nie każe opisywać rodziny. Jednak autentyczni rodzice, w odróżnieniu od ciebie, przywołują przykłady ze szkolnej rzeczywistości swoich dzieci, piszą o zadaniach domowych, nadmiernych liczbach kartkówek i sprawdzianów, przeładowanych podstawowych programowych, ciężkich tornistrach, poziomie bezpieczeństwa w szkołach, sposobie prowadzenia lekcji przez nauczycieli. Co robi rasowy urzędas taki, jak ty? Postuluje tylko dołożenie pracy nauczycielom, 8 godzin dziennie dla nauczyciela i to w dodatku w niektóre dni od 12.00 do 20.00, nie patrząc na to, jaki to bedzie miało wpływ na plan jego dziecka, bo ten plan nie jest ważny. Dlaczego nie jest ważny? Bo ten osobnik nie ma dzieci. Wazne jest to, że skoro ten urzędas siedzi 8 godzin w miejscu pracy, to jego samopoczucie wzrośnie, gdy nauczyciel też będzie siedział 8 godzin w miejscu pracy. Efektywność nie ma tu żadnego znaczenia. Wiesz, skąd ta moja pewność? Bo w mojej szkole są dwa oddziały (VIII klasy), które dwa razy w tygodniu kończą zajęcia o 16.30 i rodzice toczą boje o zbyt późne godziny zakończenia zajęć.
  • Rodzic , 2021-11-01 08:24:54

Do ATS: tylko idiota opisuje swoją rodzinę na ogólnodostępnym portalu internetowym. Może przeczytaj tytuł chodźby tego artykułu, może pomoże ci to zrozumieć dlaczego tutaj rozmawiamy o nauczycielach. Poproś kogoś, żeby skojarzył fakty bo tobie coś słabo idzie.
  • ATS, 2021-11-01 06:28:41

Do Rodzic : Nie sądzę. Powiem nawet więcej. Mimo że podpisujesz się "Rodzic", mam pewność, że jesteś bezdzietny. W twoich wpisach "nie widać" dzieci. Zazdroszczę? To ty ciągle fedrujesz na temat nauczycieli.
  • Rodzic , 2021-10-31 12:49:03

Do ATS: kolejny raz chybiłeś, ale jak komuś zazdrościsz możesz zmienić pracę, z takimi kwalifikacjami wszędzie czekają z otwartymi ramionami.
  • nauczyciel, 2021-10-31 10:28:26

Masz rację, bo nasze społeczeństwo bardzo lubi gdy kopie się leżącego. W tym Polacy są mistrzami świata.
  • ATS, 2021-10-30 23:51:39

Do Rodzic : Masz coś mądrzejszego do napisania? Widzę, że pod każdym artykułem się udzielasz. Obstawiam, że urzędas, który siedzi przez 8 godzin na tyłku, a czas spędza na plotach, kawce i buszowaniu w internecie.
  • Rodzic , 2021-10-30 18:49:44

Do ATS: wiem wiem najlepiej, żeby pensum zmniejszyli do 12 godzin a pensje do 10tys. Jakoś w szkołach niepublicznych dają radę.
  • ATS, 2021-10-30 13:18:36

Do Rodzic: Oczywiście, w końcu te 40 godzin tygodniowo jest tak elastyczne, że i 50-60 godzin pomiesci. Tak sie bynajmniej niektórym wydaje. I dlaczego zwiększeniu ulega ta część z tych 40 godzin, która jest najbardziej męczaca, wyczerpująca i stresująca?
  • Robert, 2021-10-30 13:02:09

Co to ma być za artykuł? Ktoś z portalu dostał za kare prace domową? Dotarł tylko do danych ministerialnych?

Wyszukiwarki

Drogi Użytkowniku!

W związku z odwiedzaniem naszych serwisów internetowych możemy przetwarzać Twój adres IP, pliki cookies i podobne dane nt. aktywności lub urządzeń użytkownika. Jeżeli dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, wówczas będą traktowane dodatkowo jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administratora tych danych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz w Polityce Prywatności pod tym linkiem.

Jeżeli korzystasz także z innych usług dostępnych za pośrednictwem naszych serwisów, przetwarzamy też Twoje dane osobowe podane przy zakładaniu konta, rejestracji na eventy, zamawianiu prenumeraty, newslettera, alertów oraz usług online (w tym Strefy Premium, raportów, rankingów lub licencji na przedruki).

Administratorów tych danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz również w Polityce Prywatności pod tym linkiem. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci szereg gwarancji i praw, a przede wszystkim prawo do odwołania zgody oraz prawo sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych. Prawa te będą przez nas bezwzględnie przestrzegane. Jeżeli więc nie zgadzasz się z naszą oceną niezbędności przetwarzania Twoich danych lub masz inne zastrzeżenia w tym zakresie, koniecznie zgłoś sprzeciw lub prześlij nam swoje zastrzeżenia pod adres odo@ptwp.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

W dowolnym czasie możesz określić warunki przechowywania i dostępu do plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Jeśli zgadzasz się na wykorzystanie technologii plików cookies wystarczy kliknąć poniższy przycisk „Przejdź do serwisu”.

Zarząd PTWP-ONLINE Sp. z o.o.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!