Partnerzy portalu
KOMENTOWANY TEKST

"Bardzo sensowne" zmiany w pracy nauczycieli. Skorzystają szkoły i uczniowie

• Rodzic , 2021-11-02 11:56:28

Do Stary nauczyciel: DORADCO METODYCZNY boisz się, że pozbędą się starego betonu? Strach Cię ogarnia przed młodą konkurencją?
  • Stary nauczyciel, 2021-11-02 10:46:04

Nauczycielu, gratulują nowej pracy. Większość młodych z inicjatywą nie powinno zaczynać pracy w szkole. Nie ma perspektyw finansowych w tym zawodzie.
  • Kasia , 2021-10-31 12:41:32

Do nauczyciel: chciałeś się pochwalić? Świetna wiadomość dla tych 44 tys którzy podobno mają stracić pracę
  • nauczyciel, 2021-10-31 10:12:37

Z nas nauczycieli zrobiono niewolników. Skończy się tak: rano lekcje, do 13.00, a od 16 do 18 godziny dostępności , bo tak najczęściej według wskazań rodziców zarządzą dyrektorzy. Oczywiście te godziny między 13 a 16 , nie będzie liczone jako czas pracy nauczyciela, mimo, że będzie w szkole. Ja już mam nową pracę.
  • Rodzic , 2021-10-31 08:43:43

Do Inny Rodzic: nazywam DORADCĄ METODYCZNYM osobę która się za niego podawała i udawadniała innym wielokrotnie, że nim jest. Przy okazji ośmieszyła całą swoją rodzinę i nie uszanowała pamięci swoich zmarłych rodziców. Mam nadzieję, że chociaż zapali im świeczkę na grobie. Ale z tego co napisała niestety tego nie zrobi zasłaniając się covitem. Przykre to jest nawet dla mnie. ☹️
  • Inny Rodzic, 2021-10-30 22:37:27

Rodzic 🤓😎🤓😎🤓 to PŁATNY TROLL i do tego DZBAN. Wszystkich nazywa doradcą metodycznym i pisze idiotyzmy.
  • Kasia , 2021-10-30 22:10:01

Do C: to może zmień pracę jak Ci ta nie pasuje, jest tyle innych fajnych miejsc pracy.
  • C, 2021-10-30 21:26:19

To idź sobie do branżowej szkoły , (zawodówki) to zobaczysz jaki to jest rarytas gdzie klasy są przepełnione i połowa uczniów jest z orzeczeniami i hormonami psychicznymi i naucz wytłumacz takim
  • Rodzic , 2021-10-30 19:17:20

Do Maestro: nie, to napisał DORADCA METODYCZNY tylko podpisał się moim nickiem bo swoim się wstydzi, po tym jak się skompromitowała i całą swoją rodziną nie mając nawet szacunku dla swoich zmarłych rodziców. Ot taki troll a właściwie szczur 😎🤓😎🤓😘
  • Maestro, 2021-10-30 19:07:39

Do Rodzica: Piszesz, że pracowałaś w wielu szkołach, a później, że zapraszasz na kasę na 3 zmiany. To jak to było? Nigdzie nie dawałaś rady, że w wielu szkołach musiałaś pracować? Nigdzie się nie udało, że musiałaś skończyć na kasie? No to słabo! A przecież według Ciebie w szkole jest tak super. Jednak nie każdy się nadaje, co? Ty na szczęście nie, więc trzymaj się tych 3. zmian na kasie, bo szkoda dzieci.
  • Rodzic , 2021-10-30 18:44:33

Do Anna: ale jesteś żałosna DORADCO METODYCZNY nieźle ośmieszyłaś nauczycieli.
  • Rodzic , 2021-10-30 18:43:38

Do Zuza: może twoim zdaniem, może nie zdajesz sobie sprawy ale nie wszyscy są nauczycielami tak jak nie wszyscy są piekarzami i nikt Ci nie każe pomagać przy pieczeniu chleba.
  • Zuza, 2021-10-30 17:34:13

Do Rodzic: Już próbkę tego, jak rodzice pomagali (niektórym) mieliśmy w czasie nauki zdalnej. Więc twój argument został od razu obalony...
  • Anna, 2021-10-30 17:05:17

Do Elżbieta: Swieta racja. Wczoraj jedna z moich najmłodszych koleżanek z łzami w oczach stwierdził a, że szuka pracy poza szkołą. Cudowny, młody nauczyciel oddany dzieciom, wszechstronnie uzdolniony i mający świetny kontakt z dziećmi. Powód? Niemoc i niechęć do dalszego sponsorowania swojej własnej pracy. Z mizernej pensji musi sama kupować materiały i akcesoria do prac plastycznych, bo dyrektor zakazał jej obciążania rodziców dodatkowymi wydatkami. Jak dziewczyna ma uczyć plastyki, rzemiosła artystycznego, jeśli w szkole problemem jest zdobycie nawet papieru ksero, który, jak już się w szkole pojawi, to jest wydzielany każdemu po kilkadziesiąt kartek.
  • Full Mocny makijaż, 2021-10-30 16:53:53

Do Iza: Pan Minister jest niestety idiotą do wysokiej potęgi, której wykładnik da się obliczyć wysoce funkcjonalnym kalkulatorem.... Myślę że każdy z nas nauczycieli chciałby pracować np. od 7 do 15 lub np. od 9.00 do 17.00, pełne 8 godzin, gdzie robię wszystko, i dokumentuję swoje zadania, tj. sprawdzam prace uczniów, kontaktuję się z rodzicami, wywiadówki, konkursy dla uczniów, szkolenia, prace biurowe a po 15 lub 17.00 szkoła dla mnie nie istnieje... I wtedy za kwotę 5000 netto mogę pracować.... Awans zawodowy to szczyt idiotyzmu, .... Chodzi tylko o opóźnienie wyższego wynagrodzenia

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!