PARTNER PORTALU

KOMENTOWANY TEKST

Czy jest zagrożenie dla nauki stacjonarnej? Przemysław Czarnek zabiera głos


 • miejcie świadomość, 2021-11-06 22:44:29

  "Sąsiad doradcy" działa na na rzecz wzniecania konfliktów i podziałów w społeczeństwie, zatrudniony jest do uprawiania propagandy, manipulacji i socjotechniki na forum, siania lęku, psychozy, strachu i grozy. Jego celem jest destabilizacja kraju i jego obywateli i obrona paśnika lobbystów szczepiennych, korporacji, koncernów medyczno-farmaceutycznych oraz lobbystów cyfrowych, bezprzewodowych, bezgotówkowych, telekomunikacyjnych - bo tylko te grupy na "pandemii" się bogacą kosztem szkodzenia obywatelom w ich życiu i funkcjonowaniu. "Sąsiad doradcy" znany jest także jako m.in: "Mao" "Medyk" "Emeryt" "Doradca metodyczny" "Mama" "Intelektualista" "Student" "Młody" "Edukacja" "Edukator" "Nauczyciel" "Nauczycielka" i pod zapewne innymi nickami, które wymyśla celem zmylenia przeciwnika, buduje fałszywe narracje, sztuczne dialogi, fikcyjne poruszenie na forum.
 • Emeryt, 2021-11-06 22:17:54

  Ten od elaboratów to PŁATNY TROLL, wynajęty na potrzeby tego portalu. Przepisuje z broszurki to, co mu brunatne koszule każą. Co z tą Polską, żeby tacy ciemniacy usiłowali manipulować społeczeństwem i doprowadzali do opóźniania likwidowania pandemii. Jak naród nie przejrzy na oczy, to za chwilę będzie gorzej niż było w komunie.
 • Do "Medyka", 2021-11-06 19:40:16

  "Ty od elaboratów, żeby już od 04:55:12 wypisywać takie długaśne komentarze," - kto i o jakiej godzinie pisze to sprawa indywidualna i jak długie komentarze. "chyba jesteś liderem wśród PŁATNYCH TROLLI." - nie kompromituj się już liderze wśród płatnych MANIPULATORÓW-PROPAGANDYSTÓW. "To co wypisujesz na mój temat mija się całkowicie z prawdą." - jasne, zaprzeczaj nieudolnie. "Piszę, bo mam wiedzę na temat szczepionek i jestem za szczepieniami." -nie masz żadnej wiedzy, natomiast za szczepieniami jesteś bo włazisz w cztery litery lobby szczepiennemu. "Piszę po to," - aby pisać i irytować ludzi. "aby czytelnicy mogli mieć do czynienia z inną opinią na ten temat też," - raczej, żeby mieli do czynienia z ordynarną propagandą, socjotechniką i manipulacją pandemiczno-covidową serwowaną przez ciebie raz po raz. "Niech przemyślą, sięgną po źródła naukowe i sami podejmą decyzję." - niech nie ulegają propagandom, manipulacjom i socjotechnikom pandemiczno-covidowym, "Tu nie chodzi ani o moją rację, ani o twoją," - to ty chcesz mieć słuszność i rację, nie zaprzeczaj. "tylko o nasze zdrowie i walkę z pandemią." - zdrowie jak było tak jest ważne, ale pandemii już nie ma, ale chce się ciągle wmawiać społeczeństwu, że ona jest i trwa.
 • Medyk, 2021-11-06 18:22:27

  Ty od elaboratów, żeby już od 04:55:12 wypisywać takie długaśne komentarze, chyba jesteś liderem wśród PŁATNYCH TROLLI. To co wypisujesz na mój temat mija się całkowicie z prawdą. Piszę, bo mam wiedzę na temat szczepionek i jestem za szczepieniami. Piszę po to, aby czytelnicy mogli mieć do czynienia z inną opinią na ten temat też, a nie tylko z twoją nie poparta żadnymi badaniami naukowymi. Niech przemyślą, sięgną po źródła naukowe i sami podejmą decyzję. Tu nie chodzi ani o moją rację, ani o twoją, tylko o nasze zdrowie i walkę z pandemią.
 • Do "Medyka" 2, 2021-11-06 05:00:43

  "Personel medyczny też przestanie dawać rady fizycznie i psychicznie opiekować się pacjentami." - Ty nie rób z personelu medycznego ciemiężonej klasy jak robiono robotników za PRL-u. Te oddziały covidowe to była ściema, one stały puste, a medykom płacono za nic nie robienie, wielu się rechotało z tego, że za niepracowanie dostawali pieniądze, a wiele innych placówek medycznych zamykano przed pacjentami, zsyłając ich na teleporady, które nic nie dały. Wiele ludzi udałoby się ocalić, gdyby nie doszło do ustanowienia Covida priorytetem nad innymi dolegliwościami i schorzeniami. "Akurat ja się szczepiłem, więc wiem, o czym mówię." - guzik wiesz, znasz się tylko na propagandzie, manipulacji i socjotechnice, a to czy ty się faktycznie zaszczepiłeś czy nie to twoja sprawa, mnie to nie interesuje.
 • Do "Medyka" 1, 2021-11-06 04:55:12

  "Ty od elaboratów," - no witaj. "widać, że twoja wiedza medyczna jest mniej niż zero." - dla mnie to ty jesteś mniej niż zero, boś się za srebrniki sprzedał żeby uprawiać propagandy i manipulacje pandemiczno-covidowe, bo masz z tego korzyści, wstyd i hańba. "Covid niestety ma wpływ na przyspieszenie zgonu przy innych chorobach, które bez zakażenia koronawirusem mogłyby być wyleczone lub życie pacjenta mogłoby być przedłużone o ładnych parę lat. "- bzdury kompletne, nie ma na to żadnych potwierdzonych dowodów, kolejna manipulacja i propaganda z twojej strony. "Nie wypowiadaj się na temat, który jest ci całkiem obcy," - Nie jest mi całkiem obcy, a wypowiadać się będę, bo mam dość twoich manipulacji, kłamstw, socjotechnik i propagand pandemiczno-covidowych. "bo przez takich, jak ty nie zdoła się opanować pandemii w szybkim czasie" - pandemii już dawno nie ma, tylko nieliczni jeszcze są zdania, że "ona istnieje" ale to tylko ci co mieli w niej interes i na niej się bogacili, czyli tacy jak ty. "i rzeczywiście braknie miejsc dla pacjentów z innymi schorzeniami." - jak im w 2020 roku i 2021 roku zamykano drzwi i zsyłano na teleporady( które nic nie dały) to schorzeń i dolegliwości nieleczonych przybyło to i popyt na placówki zdrowia wzrósł i się teraz dziwią, że brak miejsc.
 • Medyk, 2021-11-05 22:54:53

  Ty od elaboratów, wywiad z prof. Kołton jest na tym portalu. Poszukaj sobie.
 • Medyk, 2021-11-05 22:51:36

  Ty od elaboratów, widać, że twoja wiedza medyczna jest mniej niż zero. Covid niestety ma wpływ na przyspieszenie zgonu przy innych chorobach, które bez zakażenia koronawirusem mogłyby być wyleczone lub życie pacjenta mogłoby być przedłużone o ładnych parę lat. Nie wypowiadaj się na temat, który jest ci całkiem obcy, bo przez takich, jak ty nie zdoła się opanować pandemii w szybkim czasie i rzeczywiście braknie miejsc dla pacjentów z innymi schorzeniami. Personel medyczny też przestanie dawać rady fizycznie i psychicznie opiekować się pacjentami. Akurat ja się szczepiłem, więc wiem, o czym mówię.
 • Do Matki" 4, 2021-11-05 18:35:48

  "ale póki co szpitale zapełniają się chorymi na Covid i to coraz młodszymi pacjentami." - bzdury, szpitale się zapełniają ludźmi chorymi na nowotwory i inne poważne choroby i dolegliwości, bo zamknięto szpitale i placówki zdrowia przed ludźmi m.in w 2020 roku i nie było diagnozowania pacjentów, toteż wiele dolegliwości i chorób nieleczonych dało o sobie znać i teraz są tego efekty. Covid nie ma na to wpływu, nowotwory, zawały, udary były i wcześniej, zanim była "pandemia".
 • Do "Matki" 3, 2021-11-05 18:33:17

  "eszcze raz podkreślam, czytajcie wypowiedź prof. Kołton uważnie" - podaj może linka, to chociaż zobaczę o czym mówisz, bo ta postać nic nikomu nie mówi. "i szczepcie się," - sama się zaszczep, najwięcej gadają w tym zakresie ci, co sami nie braliby udziału w tym eksperymencie medycznym na poważnie. "szczepcie swoje dzieci" - raz jeszcze - szczep własne, tylko nie miej potem pretensji jak im zniszczysz układ immunologiczny. "i szczepcie się nauczyciele też trzecią dawką." - i trzecią i czwartą i piątą i dziesiątą, jasne, aż układ odpornościowy całkowicie padnie i od byle przeziębienia będziecie padać. "Teraz my odpowiadamy za trwanie nauki stacjonarnej bez zakłóceń." -I niech trwa bez zakłóceń sztucznie generowanych cały czas. "Rząd sprowadził szczepionki," -niepotrzebnie sprowadzał to świństwo, wiele z nich ma linie komórek płodów poddanych aborcji. Nie powinien był w ogóle brać w tym udziału. "pewnie wnet sprowadzi lek na Covid," - to powinien już dawno zrobić, są skuteczne leki na wirusa grypopodobnego, leki są zdecydowanie lepsze aniżeli szczepienia, które przyczyniają się do pogorszania układu immunologicznego. Leki na Covid są blokowane przez lobby szczepienne i korporacje medyczno-farmaceutyczne.
 • Do "Matki" 2, 2021-11-05 18:25:12

  "i szczepić się jak najszybciej," - jak ktoś chce ryzykować powikłaniami, NOP-ami poszczepiennymi to niech robi to na własne ryzyko, byleby tylko nie . "swoje dzieci też." - nie wypowiadaj się za innych, szczep własne jak masz, chociaż tylko bym im współczuł. "Nie słuchać jakichś bzdurnych teorii na temat szczepionek." - w istocie te "bzdurne teorie" na temat szczepionek to niewygodna i wyciszana przed opinią publiczną prawda, toteż nie dopuszcza się do wiadomości krytyki szczepień, pandemii i covida. "W szkołach zaczyna panować coraz większy chaos,"- bzdury, nieudolne straszenie "kwarantanny, L4 wielu nauczycieli." - o kurczę, naprawdę? a ponoć bardzo wielu się zaszczepiło, a co za tym idzie powinni normalnie pracować w szkołach. Może tu chodzi o wygodnictwo, że online sprawia, że nie trzeba się fatygować do miejsca pracy? Online to tak czy inaczej odgradzanie się cyfrową kurtyną nauczycieli od uczniów. Takie coś absolutnie nie powinno mieć miejsca.
 • Do "Matki", 2021-11-05 18:20:59

  "Mnie też męczą te wpisy Rodzica," - a mnie nie męczą, mnie zaś męczą propagandy, manipulacje i socjotechniki pandemiczno-covidowe. "mam wrażenie, że to płatny Troll." - bardzo się mylisz, Rodzic nie ma nic wspólnego ze wspomnianą przez ciebie baśniową istotą. "Pojawiło się dużo artykułów na temat bardzo szybkiego rozwoju pandemii" - te artykuły są celowe i tendencyjne by stale podtrzymywać społeczeństwo w strachu, lęku i grozie, by covid i "pandemia" była stale zakorzeniona w umysłach ludzi. "i sytuacją w szkołach" - sytuacja w szkołach jest ok. "i zagrożeniu nauką online." - nauka online jest tylko i wyłącznie po myśli lobby cyfrowego, które chce wykorzystując "pandemię" usilnego zaprowadzenia nauczania zdalnego. Taka prawda. "Uważam, że należy uważnie przeczytać artykuły na ten temat," - nawet jeśli to należy zachować do nich dystans i rozsądek. "a szczególnie wypowiedź prof. Kołton" - podaj linka chociażby do jakiegoś artkułu, bo sama ta postać nic nikomu nie mówi.
 • Rodzic , 2021-11-05 13:27:26

  Do Matka: DORADCO METODYCZNY Ty byś się dała oszukać? Jesteś zbyt inteligentna😂
 • Matka, 2021-11-05 10:43:53

  Rodzicu🤓😎🤓😎🤓, odnoszę wrażenie, że @Ute to twój komentarz. Napisałeś celowo, bo bez wspomnienia o doradcy to dla ciebie dzień stracony. Jeszcze raz podkreślam, czytajcie wypowiedź prof. Kołton uważnie i szczepcie się, szczepcie swoje dzieci i szczepcie się nauczyciele też trzecią dawką. Teraz my odpowiadamy za trwanie nauki stacjonarnej bez zakłóceń. Rząd sprowadził szczepionki, pewnie wnet sprowadzi lek na Covid, ale póki co szpitale zapełniają się chorymi na Covid i to coraz młodszymi pacjentami.
 • Rodzic , 2021-11-05 10:07:16

  Do Matka: DORADCO METODYCZNY przeczytaj ze zrozumieniem wpis @Ute😁. On pisze o dwóch użytkownikach a Ciebie napisał na pierwszym miejscu 🤓😎🤓😎🤓


Wyszukiwarki

Drogi Użytkowniku!

W związku z odwiedzaniem naszych serwisów internetowych możemy przetwarzać Twój adres IP, pliki cookies i podobne dane nt. aktywności lub urządzeń użytkownika. Jeżeli dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, wówczas będą traktowane dodatkowo jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administratora tych danych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz w Polityce Prywatności pod tym linkiem.

Jeżeli korzystasz także z innych usług dostępnych za pośrednictwem naszych serwisów, przetwarzamy też Twoje dane osobowe podane przy zakładaniu konta, rejestracji na eventy, zamawianiu prenumeraty, newslettera, alertów oraz usług online (w tym Strefy Premium, raportów, rankingów lub licencji na przedruki).

Administratorów tych danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz również w Polityce Prywatności pod tym linkiem. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci szereg gwarancji i praw, a przede wszystkim prawo do odwołania zgody oraz prawo sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych. Prawa te będą przez nas bezwzględnie przestrzegane. Jeżeli więc nie zgadzasz się z naszą oceną niezbędności przetwarzania Twoich danych lub masz inne zastrzeżenia w tym zakresie, koniecznie zgłoś sprzeciw lub prześlij nam swoje zastrzeżenia pod adres odo@ptwp.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

W dowolnym czasie możesz określić warunki przechowywania i dostępu do plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Jeśli zgadzasz się na wykorzystanie technologii plików cookies wystarczy kliknąć poniższy przycisk „Przejdź do serwisu”.

Zarząd PTWP-ONLINE Sp. z o.o.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!