Partner portalu
KOMENTOWANY TEKST

Niedzielski: Poprzedni rok uświadomił, jak poważne są koszty zamknięcia szkół


 • oczywista oczywistość, 2021-11-08 17:24:43

  Krótki komentarz poniżej napisał polskojęzyczny Błazen- neokomunista. 11 Listopada to Święto Niepodległości Narodowej a nie 14 feministek. Środowiska tęczowe i feministyczne mają swoje marsze rokrocznie w różnorakich miejscowościach i ludzie muszą tolerować ich durne hucpy, tymczasem Dzień Niepodległości występuje tylko raz na rok i jest to jedyne tak duże wydarzenie, w którym udział biorą środowiska narodowe, wolnościowe, niepodległościowe, konserwatyści, prawicowcy, katolicy. To wydarzenie ma prawo się odbyć bez żadnych przeszkód.
 • CxC, 2021-11-08 17:13:39

  Elaborat napisał polski Talib- neofaszysta. Brawo Beata Geppert z grupy Most!!! Wspierajmy ją 11 listopada i nie tylko.
 • Neokomunizm to zagrożenie, 2021-11-08 16:18:32

  "Neofaszyzm reprezentantów Konfederacji to bardzo istotny temat." - ja nie dostrzegam żadnego neofaszyzmu w Konfederacji, natomiast bardzo istotnym tematem jest neokomunizm reprezentantów Lewicy, ich manipulacje, socjotechniki, propagandy, zakłamywanie rzeczywistości, budowanie fałszywych narracji. Ich chęć zaprowadzania segregacji sanitarnej, ich "zielone światło" dla zaprowadzania restrykcji, reżimów, obostrzeń, zakazów, nakazów, ograniczeń. Ich chęć podporządkowywania naszego życia i funkcjonowania cyfryzacji/informacja, byśmy załatwiali co, ile, jak, kiedy, gdzie się tylko da zdalnie, czyli edukację, pracę, spotkania, robienie zakupów, załatwianie formalności urzędowych, granie w gry, słuchanie muzyki, oglądanie filmów itp. itd. Ich "zielona światło" ku przymusowym szczepieniom określonych grup wiekowych. Ich przychylność wobec lobby szczepiennego, korporacji, koncernów medyczno-farmaceutycznych, ich przychylność wobec lobbystów cyfrowych, bezgotówkowych, bezprzewodowych i telekomunikacyjnych, którzy uzurpują sobie prawa do meblowania nam odgórnie życie i funkcjonowania. Oni działają na rzecz wzniecania konfliktów i podziałów w narodzie, pragną anarchii i destabilizacji kraju, uchodźców by przyjmowali. Chcą deregulacji w obszarach światopoglądowych, kierując się polityczną poprawnością, krzywo pojmują "postęp" "progres" "nowoczesność" tak samo jak krzywo pojmują ekologię, ekonomię, sprawy cyfrowo-technologiczno-telekomunikacyjne.
 • Kasia , 2021-11-08 15:44:39

  Do CxC: DORADCO METODYCZNY zapraszam na spacer ulicami Warszawy z okazji dnia niepodległości, będą całe rodziny mające w sercu biało-czerwoną. Nie musisz się bać i kryć jak......
 • CxC, 2021-11-08 11:28:00

  Neofaszyzm reprezentantów Konfederacji to bardzo istotny temat. Brawo Beata Gepert z grupy Most.
 • Do CxC, 2021-11-08 10:36:05

  Twój komentarz nie jest ani w jednym calu związany z powyższym artykułem, jak chcesz pisać nie na temat to zaśmiecaj inne mniej istotne fora.
 • CxC, 2021-11-08 09:59:08

  Trwa ładowanie... WP Wiadomości 6 PRZEJDŹ NA ! COVID-19 One staną na drodze narodowców 11 listopada? "Chcemy wyrwać ten dzień neofaszystom" Źródło: Agencja Gazeta, fot: Dawid Żuchowicz Patryk Michalskiwczoraj One staną na drodze narodowców 11 listopada? "Chcemy wyrwać ten dzień neofaszystom" Podziel się Niepodległa dla Wszystkich 14 Kobiet z Mostu zastąpi w tym roku Marsz Niepodległości. Przynajmniej oficjalnie(*), bo grupa aktywistek ubiegła Roberta Bąkiewicza w zarejestrowaniu zgromadzenia w centrum Warszawy na trasie, którą od lat 11 listopada pokonują narodowcy. Bąkiewicz mimo prawomocnej decyzji sądu wzywa jednak narodowców do obecności w Warszawie. - Chcemy wyrwać Dzień Niepodległości z rąk neofaszystów - mówi w WP Beata Geppert, jedna z aktywistek, tłumaczka języka francuskiego. (*) Prokuratura Krajowa poinformowała w piątek po południu, że Prokurator Generalny wniósł do Sądu Najwyższego skargę nadzwyczajną. Zawnioskował w niej o uchylenie decyzji sądu zakazującej rejestracji Marszu Niepodległości jako zgromadzenia cyklicznego. Jednocześnie Zbigniew Ziobro zawnioskował o wstrzymanie tej decyzji sądu. Uwzględnienie skargi przez Sąd Najwyższy oznaczałoby, że marsz środowisk narodowych mógłby się odbyć 11 listopada jako zgromadzenie cykliczne. Rozmowa została przeprowadzona przed decyzją Prokuratora Generalnego. Patryk Michalski, Wirtualna Polska: 14 Kobiet z Mostu ubiegło w tym roku narodowców w zarejestrowaniu zgromadzenia 11 listopada. Jak to się stało? Beata Gep
 • ku świadomości, 2021-11-06 22:43:20

  "Sąsiad doradcy" działa na na rzecz wzniecania konfliktów i podziałów w społeczeństwie, zatrudniony jest do uprawiania propagandy, manipulacji i socjotechniki na forum, siania lęku, psychozy, strachu i grozy. Jego celem jest destabilizacja kraju i jego obywateli i obrona paśnika lobbystów szczepiennych, korporacji, koncernów medyczno-farmaceutycznych oraz lobbystów cyfrowych, bezprzewodowych, bezgotówkowych, telekomunikacyjnych - bo tylko te grupy na "pandemii" się bogacą kosztem szkodzenia obywatelom w ich życiu i funkcjonowaniu. "Sąsiad doradcy" znany jest także jako m.in: "Mao" "Medyk" "Emeryt" "Doradca metodyczny" "Mama" "Intelektualista" "Student" "Młody" "Edukacja" "Edukator" "Nauczyciel" "Nauczycielka" i pod zapewne innymi nickami, które wymyśla celem zmylenia przeciwnika, buduje fałszywe narracje, sztuczne dialogi, fikcyjne poruszenie na forum.
 • Rodzic , 2021-11-06 18:13:46

  Do Medyk: DORADCO METODYCZNY jak zwykle, trochę truizmów, trochę manipulacji, troche obrażania innych. Ot cały DORADCA METODYCZNY ze swoją najmojszą prawdą. Jak to u przegranych ludzi 😎🤓😎🤓😎
 • Medyk, 2021-11-06 18:06:23

  Rodzicu i ty od elaboratów, nie bójcie się lockdaunu nie będzie. Nie ma na to pieniędzy. Szkół też wszystkich nie zamkną. Będzie przeplatanka: kwarantanny, online, nauczanie hybrydowe tak gdzieś do wiosny. Oprócz szczepionek dla osób, które nie chcą się szczepić, będzie niezamierzone Covidoweparty wskutek spotkań w klasach, na korytarzu, w stołówkach. Po przechorowaniu lekkim lub ciężkim też uczniowie, nauczyciele nabiorą odporności. Nie lękajcie się. Nie ma kasy, a jest walka o wyborców. Po trupach do celu. Może kogoś mój komentarz też skłoni do refleksji. PS. Do tego od elaboratów. Ty nie jesteś baśniową istotą, tylko Płatnym Trollem z krwi i kości.
 • Do "Medyka", 2021-11-06 16:59:18

  "Możecie wierzyć lub nie." - tobie? chyba żartujesz. "Te wasze manipulacje i krzyk," - my nie krzyczymy, ty też raczej nie, ale żeś manipulant to prawda. "że to wy piszecie prawdę nad prawdami" - nie, to ty się upierasz ze swoimi pandemiczno-covidowymi przekazami i uznajesz je za prawdę nad prawdami. "powoduje jedynie uśmiech pod nosem u wielu dyrektorów i nauczycieli." - nauczyciele i dyrektorzy to się z ciebie tylko śmieją. "Warujesz płatny Trollu już od 5.38," - baśniową istotą nie jestem to raz, a dwa nikt mi za żaden wpis nawet 1zł nie zapłacił, a to kto i kiedy pisze nie ma żadnego znaczenia. "żeby twoje durne komentarze były na wierzchu." - lepiej, żeby moje komentarze skłaniające do refleksji były na wierzchu niż twoje durne propagandy, manipulacje i socjotechniki pandemiczno-covidowe.
 • Rodzic , 2021-11-06 14:22:19

  Do Medyk: ktoś tu krzyczy DORADCO METODYCZNY? Słyszysz jakieś głosy? My piszemy o faktach a one są takie jakie są. Uśmieszek pod nosem dyrektoktorow i nauczycieli to raczej Twoje wywody powodują. Szczególnie te w których udajesz oświatowego eksperta od wszystkiego. Ostatnie zdanie akurat świetnie obnaża twój poziom merytoryczny jaki reprezentujesz. Tutaj rzeczywiście można tylko się uśmiechnąć pod nosem. Tak z politowaniem 😎🤓😎🤓😎
 • Medyk, 2021-11-06 11:04:19

  Do Rodzic i tego od elaboratów. Możecie wierzyć lub nie. Te wasze manipulacje i krzyk, że to wy piszecie prawdę nad prawdami powoduje jedynie uśmiech pod nosem u wielu dyrektorów i nauczycieli. Warujesz płatny Trollu już od 5.38, żeby twoje durne komentarze były na wierzchu.
 • Rodzic , 2021-11-06 09:12:03

  Do Medyk: kłamiesz DORADCO METODYCZNY, nauczyciele tak jak wskazuję plan lekcji. Sprawdź zanim palniesz następną głupotę.
 • Do "Medyka", 2021-11-06 05:38:51

  "Jestem medykiem i piszę to, co słyszę w realu." - dałeś sobie nicka "Medyk" i ustanowiłeś się medykiem - no piękna propaganda i manipulacja, szkoda, że tak niskich lotów, piszesz to co ci zlecają pandemiczni eksperci, masz powielać wszelakie propagandy, manipulacje i socjotechniki pandemiczno-covidowe bo ci za to płacą, taka prawda.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!