Partnerzy portalu
KOMENTOWANY TEKST

To państwo odpowiada za złe powietrze. Przełomowy wyrok sądu


  • Sarmata, 2021-12-10 14:55:18

    Niestety motłoch, którzy zamieszkał w polskich miastach sprowadzony tam przez towarzyszy z PZPR i tow. Gierka na początku lat 70-tych na gasło "Pomożecie"! To i pomogli! Motłoch rozmontowywał zamki w drzwiach, kradł żarówki, klamki, niszczył dobro wspólne, które uznawał za nie swoje tylko państwowe! Ech Zniszczono mieszczaństwo w Polsce, które kiedyś budowało dobrobyt i potęgę miast! Teraz motłoch ma wszystko, rzęchy, galerie handlowe, programy w teleniewizji, zdrapki, promocje, ciuchlandie itp. No i te swoje autka, bez których nie mogą żyć! Pucują je w wolnych chwilach zamiast pójść do teatru, kina, na wernisaż czy do biblioteki!!!
  • do czego doszliśmy..., 2021-12-10 12:15:42

    Każdy Polak powinien codziennie otrzymywać odszkodowanie za nieuzasadnioną skłonność do przebywania w ogrzewanych pomieszczeniach - dobrze też, że Unia nakłada karne opłaty na tych co decydują się na emisję CO2 byleby tylko pławić się w przyjemnym ciepełku!

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!