Partnerzy portalu
KOMENTOWANY TEKST

Test na polskim lotnisku lepszy niż przymusowa kwarantanna

• Leongdy, 2022-01-08 01:00:33

Wczoraj wylądowaliśmy na Okęciu z Miami, mieliśmy dalej lecieć razem do Poznania. Ja, żona i dwie córki, zrobiliśmy test na covid przed odprawą paszportową, okazało się że żona i jedna z córek są pozytywne. Zabrano je i wystawiono obydwie w śnieżycy i minusowej temperaturze w asyscie ochrony na zewnątrz lotniska. Kazano dwóm kobietom dostać się do domu 520km na wlaną rękę, bez mozliwości lotu pomimo wykupionego biletu, bez możliwości dojazdu pociągiem lub autobusem.Nawet psa nie wolno wygonić w taką pogodę na dwór bo za to jest prokurator. Więc ja się pytam, kto jest odpowiedzialny za to zdarzenie, że dwie kobiety po 9 godzinnym locie są wyrzucane z lotniska 520km od domu z nakazem radzenia sobie na wlasna reka???Po co płacimy podatki i Zus w tym kraju skoro nie ma dla nas żadnej ochrony. Czy osoby z pozytywnym wynikiem covid mające po dwa szczepienia są gorsze w tym kraju niż osoby nie zaszczepione z negatywnym wynikiem?Dlaczego nie zapewniono in żadnej innej alternatywnej możliwości dostania się do domu? Proszę o informację gdzie można zaskarżyć takie nieludzkie zachowanie? Wstyd rządzących, wstyd wszyscy decydujący o losie obywateli!!!!! Gdyby ktoś znał odpowiedź to proszę zadzwonić pod mój numer 663 823 722 dziękuję
  • Kto to blokuje? , 2021-12-17 21:22:36

Do Kto to blokuje? : Covid Detectora, produkcji polskiej firmy ML System. Dokumentacja złożona we wrześniu.
  • Kto to blokuje? , 2021-12-17 21:04:31

Bredzenue. Lotnisko Chopina dawno podpisało umowę o stosowanie o od Detectora.Tyle, że papiery utknęły w URLiPL. Ma wszystkie badania. W Austrii został dopuszczony, a w Polsce nie. Nie byłoby tych kolejek, i byłoby taniej.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!