Partnerzy portalu
KOMENTOWANY TEKST

Gmina Bełchatów wygrała z Kleszczowem. Dostanie miliony z elektrowni

• Maja, 2022-04-01 12:14:52

Do Hehe83284niek hahacz : Mieszkańcy nie przejdą wraz z gruntami, bo odcięto tylko Elektrownię, głównego płatnika podatków. Mieszkańców tam nie ma. Oni zostali tuż pod tą elektrownią, wraz z ogromnymi składowiskami odpadów paleniskowych z elektrowni w gminie Kleszczów i w gminie Kluki, która zupełnie traci w tej konfiguracji.
  • Hehe83284niek hahacz , 2022-01-06 10:02:30

Kto okradł kleszczów ? Przecież mieszkańcy przejdą wraz z gruntami do gminy Bełchatów . Może wreszcie też ktoś ogarnie problem wody którą kleszczów marnuje dając za darmo mieszkańcom podczas gdy zostały odwodnione tereny w promieniu 50 km . Czy ktoś pamięta stawy w Łukawiec, w Dobiecinie, w Sulmierzycach przy wjeździe., te wszystkie małe rzeczki , żródelka bijące po lasach i łąkach . Kasa z odkrywki owszem do kleszczów a pozostałe gminy?
  • G-52 , 2021-12-31 06:49:09

Czyli wg. PiSu mogę okradać bogatego sąsiada, bo to mi si przecież należy.
  • Wolny Człowiek , 2021-12-30 01:00:44

No to pieniędzy już nikt nie zobaczy. Myślicie, że co Bełchatów się teraz wzbogaci coś zainwestują jak do tej pory nie było inwestycji to teraz forsa popłynie do koryta bando zawistnych polaczków
  • Jaco, 2021-12-29 22:55:47

Najważniejsze, by ludzie z Kleszczowa i wszystkich gmin, które dostawały pieniądze od Kleszczowa, a teraz nagle, ktoś im je zabrał. Pamiętali o tym przy następnych wyborach i parlamentarnych i samorządowych
  • Jaco, 2021-12-29 22:51:14

Myślę, że mamy tutaj doczynienia z działaniem na szkodę jednego z podmiotów samorządowych jakim niewątpliwie jest Gmina Kleszczów. Ciekawe co na to wszytko Trybunał Sprawiedliwości Uni Europejskiej. Gmina nie zalegała nigdy z podatkami płaciła wysokie daniny do budżetu centralnego, wspierała sąsiednie samorządy, tylko jakoś Bełchatów zawsze pokrzywdzony przez los. Trzeba skończyć z tą paranoją w naszym kraju. A żeby nie było nie jestem w żadnej partii, poprostu jestem człowiekiem , który chce, żeby w tym kraju było normalnie
  • Jaco, 2021-12-29 22:07:22

Jak w latach 60 Bełchatów, tą ziemię czyli Wolę Grzymalinę wepchnął na siłę biednej wtedy gminie Kleszczów, to nikt nie protestował, teraz nagle wszyscy wyciągają ręce po pieniądze i to nie swoje. Już komuniści rzeki zawracali i granice przesuwali nocami. Mateuszku i Jarku, trzymajcie tak dalej szkoda, że wplontalisie w jakieś układy z ku...wami. Tak nie może być dalej w tym kraju, tu rączki składać, a z drugiej strony być sprzedajną dziewczynką.
  • Chrzan, 2021-12-29 20:14:35

Wyjątkowy intelekt samorządowców z Bełchatowa. Doszli do konstruktywnych wniosków 25 lat za późno. Szok ale bystrzaki

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!