Partner portalu
KOMENTOWANY TEKST

Co drugi wniosek wadliwy. "Czyste powietrze" ugrzęzło w papierach

• Sebastian, 2022-04-05 14:07:58

Sam bujałem się z tymi wnioskami trochę ale ostatecznie udało się i kopciuch wymieniony na kocioł mini matic od kostrzewy. I powiem, że warto było przejśc przez te wszystkie nerwy i stresy i papierkologię, w koncu nie truję mam czysto, ciepło i ekologicznie
  • Zadowolony, 2022-03-26 20:42:05

Wniosek na pierwszą część złożony w lipcu, wypłata we wrześniu. Kolejna część wniosek złożony pod koniec grudnia, wypłata początek marca ale to tylko dlatego że brakowało mi jednego dokumentu. Kontakt telefoniczny i mailowy bez problemu z Funduszem w Olsztynie.
  • Kamyk, 2022-03-26 08:57:04

Do (...) te przepisy, zmieniłem z kopciucha na piec pellet owy 5klasy, czyli zalicza się do programu czyste powietrze. Po złożeniu wniosku do Gdańska, wniosek został odrzucony bo jak jest gaz w mieście to trzeba gaz zakładać, takie było tłumaczenie.
  • Mietek, 2022-03-25 18:16:25

Totalna bzdura i porażka. Mamienie ludzi że państwo działa. Papierologia jak przy rozliczaniu elektrowni atomowej. W tym państwie nigdy nie będzie nic działać. "Dupa i kamieni kupa" jak mówili w knajpie u Sowy. Trzeba wypowiedzieć wojnę UE lub Niemcom i na drugi dzień się poddać. Będzie porządek.
  • K.K , 2022-03-25 15:34:41

Moja mama chciała skorzystać z dofinansowania, niestety na jej małe mieszkanie instalator doradził piec kominkowy na pelet, który rzeczywiście wystarcza. Niestety podczas składania wniosku okazało się, że to nie jest kocioł...🙂nazywnictwo...I po dotacji...Szok. pali przecież paletem tak jak inni, chyba o to chodzi...pozdrawiam
  • Skiper, 2022-03-25 15:14:58

Mogę powiedzieć jak zrobić żeby program zaczął działać.
  • Ale ubaw, 2022-03-25 14:50:20

Przypominam, że 90% Polakuff nie rozumie instrukcji obsługi roweru....
  • dziadostwo, 2022-03-25 07:52:23

Kazałby twórcom tego "badziewia" wypełnić poprawnie w ciągu godziny te papiery. Jak się któryś nie zmieści to do odstrzału. Może wtedy urzędnicy nauczyli by się jak tworzyć przepisy.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!