Partner portalu
KOMENTOWANY TEKST

Coraz mniej czasu na złożenie deklaracji w CEEB. Setki tysięcy Polaków zapłaci kary?

• Mietek , 2022-06-22 11:49:25

Tę ewidencję wymyślił jakiś debil. Ja mam dom ogrzewany kominkiem z rozprowadzeniem ciepła opalanym drewnem a zapisałem się do jedynej możliwej pozycji: kominki, kozy, piece na paliwa stałe itp. Czyli nikt dalej nie wie czym palą Polacy: drewnem, węglem, groszkiem czy śmieciami. Ja mogę kupić 3 tony węgla po 996 zł i je sprzedać. Gdzie dziennikarze (ale tacy co mają mózg) którzy umieją zadawać pytania. Cała ta ewidencja to strata pieniędzy. Została wytworzona przed wojną i ma służyć do zmuszenia wszystkich bez wyjątku do wymiany wszystkich pieców innych niż gazowe na gaz. Teraz sprawa się "rypła". Czekam na kogoś kto odważy się donieść do prokuratury na zmarnowanie pieniędzy na to "coś" CEEB - bo dalej nie wiadomo czy ktoś ma ocieplony domi i w jaki sposób i czym pali. Służby powinny sprawdzić także czy twórcy tego CEEB nie byli finansowani przez rosję.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!