Partner portalu
KOMENTOWANY TEKST

Będzie waloryzacja 500 plus?

• Kkk, 2022-07-10 06:52:03

Kraj rozdawnictwa 500 plus wszystkim tylko pracującym nic dodatkowo pensje stoją w miejscu za niedługo socjal dorówna wypłatom. A 500 plus małżeństwom za 40 lat to nie wporządku i jest krzywdzące dla małżonków którzy zostali wdowcami. To dajmy za wszystko 500plus przecież kraj na to stać, tylko pokolenie pobierające te świadczenia kiedyś to będzie spłacać
  • Ktos, 2022-06-24 11:43:19

Nie każdy może iść do roboty. Ja od grudnia szukam i nie chcą przyjąć bo nie mam z kim dzieci zostawić bo z jednym problemy a nie dają grafików elastycznych. I ja mam 4schorzenia przez które odmawiają pracy a nawet renta się nie należy a żula wszystko dają i emerytom za 40lat małżeństwa wprowadzają 500plus. A młody tylko za urodzenie dzieci. Kredyty w górę a pracy brak i normalnego życia brak.
  • Wkurwiony na system , 2022-06-24 10:20:35

Gówno nie 500+. Do roboty (...) patolo!
  • grucha osp xxx, 2022-06-24 09:49:53

Do nauczycielka: ci co leżą pod sklepami i bomblują też nie powinni dostawać, ni3roby też nie powinny dostawać.
  • nauczycielka, 2022-06-23 11:22:57

dla 500 + powinno być kryterium dochodowe, bogacze nie powinni dostawać
  • xxxx, 2022-06-23 07:03:38

"My sami zakładamy inflację w drugiej połowie roku niższą niż w pierwszej połowie roku i wyraźnie niższą inflację już w roku przyszłym" - poinformował Soboń." Wy już żeście zakładali razem z jastrzębiem, że inflacji nie będzie i nikt nie będzie podnosił stóp procentowych a polska jest tak bogatym krajem,że wszyscy od nas pożyczają. Takie bzdury łyka tylko wasz elektorat.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!