Partnerzy portalu
KOMENTOWANY TEKST

Skala śmierdzącego problemu przeraża. Nowe regulacje będą początkiem rewolucji


  • PDŻ, 2022-07-04 11:48:01

    A w Wieluniu to od... odoru kulinarnego niewinni ludzie wkrótce mogą zakończyć życie. W Wieluniu to powinni stworzyć stanowisko specjalisty do spraw wentylacji ! pewnym mieszkańcom miasta grozi tragiczny koniec na skutek... obrzydliwego fetoru kulinarnego, który im żi sąsiedzi wtłaczają do mieszkania przez kratkę wentylacyjną. Administracja budynku i urzędy miasta i powiatu a nawet policja wiedzą o tym niebezpieczeństwie dla życia tych niewinnych ludzi ! a jedyne co robią to... szkalują i prześladują ofiary tego procederu z zemsty za to że... zgłaszają problem i proszą o pomoc. A policja to nie sprawców, lecz ofiary, którym grozi tragiczny koniec - to ofiar traktuje jak przestępców. ci ludzie bez pomocy umrą. a wszyscy przeciwko nim !
  • Edwin Górnicki, 2022-07-04 11:35:25

    Jedną z przyczyn problemów z gospodarką odpadami ciekłymi, było przekazanie całej odpowiedzialności za odbiór ścieków - branży odpadów komunalnych. Branża wodno-kanalizacyjna - "umyła ręce" i została zwolniona z odpowiedzialności za ścieki pochodzące z szamb. A powinno być odwrotnie - logistyka ścieków komunalnych pochodzących z szamb powinna obciążać branżę wod-kan. To najprostszy sposób na objęcie kontrolą tego całego niekontrolowanego strumienia i skierowanie go do oczyszczalni ścieków, a nie do lasów, pól i innych nieekologicznych "instalacji" .

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!