Partnerzy portalu
KOMENTOWANY TEKST

Modlin może stanąć na nogi. Po 10 latach


 • profvekonomii AE , 2022-07-18 16:10:25

  niecstanie bo PIS zrobi wdzystko co mogá by tak sie nie stało. bo to sá SZKODNIKI I V KOLUMNA KREMLA. parszywa ZARAZA KACZA zniszczyla Modlin i 80 procent Polski !!!!! zaraza robactwo kacze bolszewickie jarly zoliborskie
 • Dzik, 2022-07-18 15:06:23

  Lotnisko tak fatalnie skomunikowane z Warszawą raczej za długo nie pociągnie. Na poranne loty nie ma szans dojechać czymkolwiek innym niż prywatny samochód lub taksówka. To samo z wieczornymi przylotami, jak masz fart może zdążysz załapać się na jakiegoś busa, jak nie czeka Cię nocowanie na lotnisku.
 • Andy, 2022-07-18 13:33:34

  pieniądze leżą na stole, trzeba tylko uzdrowić sytuację... uzdrowieniem sytuacji będzie zatrudnienie na stanowiskach prezesa, wiceprezesów, członków zarządu i prokurentów, a także powołanie w skład rady nadzorczej członków pis lub ich pociotków... oczywiście bez doświadczenia, albo z doświadczeniem typu "pani kazia idealnie się nadaje do branży lotniczej, gdyż ma lotne pomysły w gotowaniu zupek dla liliputina"
 • Krasawica, 2022-07-18 13:14:29

  Jak na razie, to Ryanair jest opłacany z budżetu Mazowsza, które jest dotowane przez polski budżet. Rozumiem korzyść dla pasażerów, ale może niekoniecznie w drodze zaburzenia rynku czyli przez dotacje? A jeśli model biznesowy Ryanairu jest OK, to ja też poproszę dotację z budżetu, np. Irlandii.
 • Marcin, 2022-07-18 12:41:03

  Port lotniczy bez bezpośredniego połączenia kolejowego z centrum najbliższego dużego miasta (w tym przypadku Warszawy) ma małe szanse by stać się preferowanym przez pasażerów lotniskiem początkowym lub końcowym. Może działać jako low-cost lub tranzytowy, a na to ostatnie potrzeba większej infrastruktury.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!