Partnerzy portalu
KOMENTOWANY TEKST

Uczą nauczycieli jak radzić sobie z kryzysem

• Jarosław P, 2022-11-24 18:11:39

Do nemo : no jakoś nie milczysz czyli masz mnie za mądrego. Dziękuję 😎
  • nemo , 2022-11-24 17:38:57

coś mądrego można powiedzieć mądremu więc sam rozumiesz ... - w stosunku do ciebie to tylko milczenie
  • Jarosław P, 2022-11-24 10:55:54

Do nemo: a coś mądrego masz do powiedzenia?
  • nemo, 2022-11-23 22:19:01

Jarosław P jest poszukiwany, jego dane są na liście osób zaginionych.
  • Jarosław P , 2022-11-23 09:26:17

Do MiM: nie jesteś nauczycielem ale chętnie się wypowiesz. Czyli mentalnie nadal nim jesteś. A tak naprawdę dalej pracujesz jako nauczyciel.
  • MiM, 2022-11-23 08:20:15

Szaleństwo. Byłem 10 lat nauczycielem i z wielką tęsknotą wspominam bezproduktywne szkolenia organizowane w mojej byłej szkole :) Dodatkowo miałem tą przyjemność dojeżdżać do pracy (26km w jedną stronę) więc często trzeba było zostać po lekcjach do godziny 19nastej żeby na takim szkoleniu być obecnym (dodam tylko, że według dyrekcji obowiązkiem nauczyciela jest przebywanie w szkole o godzinie 20stej :). Na całe szczęście los chciał, że już tym nauczycielem nie jestem i nie muszę robić za idiotę w polskiej oświacie ;) Wszystkim tym co pozostali w szkołach życzę barwnych szkoleń, kolorowych dyplomów no i tego żeby wreszcie się obudzili, bo na taki stan rzeczy niestety nauczyciele sami sobie zapracowali swoją biernością i brakiem szacunku do samych siebie.
  • uśmiechdrwala , 2022-11-22 19:46:27

już się zapisałem, zjadą się panie nauczycielki, prowadząca zajęcia będzie płukać umysły pań nauczycielek teoriami o samozadowoleniu, większość zacznie bić brawo, kurs się skończy , dyplomy zostaną rozdane, kasa za bzdetne szkolenia i słodką płukankę mózgową przytuli prowadzący zajęcia - wszyscy rozejdą się do domów i tam odetchną od pedagogicznej nowomowy i bzdetnych wykładów, DRWAL został pokolorowany

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!