Partnerzy portalu
KOMENTOWANY TEKST

Europa nie rozumie stanowiska polskiego rządu w sprawie KPO. "Nie da się im tego wytłumaczyć"


  • pytam zasadnie, 2022-12-20 11:17:21

    Do Rafał: Po części można się zgodzić z twoimi tezami, tylko co to jest ta "praworządność wg niemieckiej unii"? Czy to von lachen powiązana zbugfarmą czy kalii z frakcją jurovej jako propagatoreżki wyjątkowej "praworządości". Dlatego przyklad powinien iść z góry, czyli wyczyszczenie stajni unijnej a następnie w każdym kraju członkowskim zobiony porzadek z Polską na czele.
  • Rafał, 2022-12-15 08:13:27

    Ale co tu polemizować. Czy to tak ciężko zrozumieć, że najważniejszym wymogiem EU jest praworządność, a każdy, kto popatrzy na nasz obecny rząd PiS, szybko stwierdzi, że jest skorumpowany i nie jest pociągany do rzadnej odpowiedzialności. Jeśli sędzia, coś kwestjonuje, to go zawieszają, jeśli coś rządzący spieprzą, to Ziobro zatai. W ten sposób nie operuje praworządny rząd, tylko mafia. Pieniądze znowu dali dla swojej machiny propagandowej, jaką jest TVP, gdzie wiecznie idą powtórki programów sprzed lat, więc pieniądze trafiają do prywatnych kieszeni. Ale rządowi się to opłaca i dopóki będą rozsiewać dezinformację, żadne dochodzenie, gdzie naprawdę pieniądze podatników trafiają, nie będzie wszczęte. ( a nawet jeśli, to Ziobro i tak by je umorzył).

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!