Partnerzy portalu
KOMENTOWANY TEKST

Podział majątku Przewozów Regionalnych


 • pasażer, 2013-04-12 09:03:52

  Wbrew wielkiej akcji anty, Koleje Śląskie się bronią na razie, jakością pociągów czystością, punktualnością, przywracaniem polaczeń. Wiem co piszę, bo korzystam. Po wielu latach wróciło połączenie z Cieszyna. Calą aferę wywołali pewno dyrektorzy i prezesi PKP, bo boją się utraty stanowisk, gdyż okazuje się, że kolej w Polsce może funkcjonować, być czysta, mieć nowy tabor, jeździć punktualnie.
 • Jaskółeczka., 2013-04-11 16:58:30

  W tym dzikim kraju buszują rozbieracze,a nie naprawiacze.Za kilka dni przylatują jaskółeczki,a na kolei powstaną spółeczki!
 • kolejnik , 2013-04-11 16:16:39

  Zadaję konkretne pytanie !!! KTO W TYM KRAJU RZĄDZI !!! A W PKP --- SZCZEGÓLNIE + NOWAK !! RZĄDZA " BANKOMATY " - TJ . ZARZĄD PKP !! BEZ POJECIA O KOLEI I SPOŁACZEŃSTWIE " OBYWATELSKIM" , A BAZUJĄCY NA SŁUPKACH I WYKRESACH ANALITYKÓW !!!! KOLEJNA LIKWIDACJA 10.000 KM LINII KOLEJOWYCH -- ,TO MY WRACAMY DO AFRYKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 PODZIAŁ RZEWOZÓW REGIONALNYCH NA KOLEJNE SPÓŁECZKI SAMORZĄDOWE TO PANIE KARNOWSKI--------DEBILIZM !!!!!!!!!!!!!!!!11 PEŁNA LIKWIDACJA PRZEWOZÓW REGIONALNYCH / NIE SPRAWDZIŁY SIE / -- I POWRÓT DO STRUKTURY Z PRZED WOJNY LUB PRL-U !!!!! KOLEJ --, TO JEST KOLEJ !!! TYLKO WY URZĘDASY MINISTERIALNI Z TEGO NIE KORZYSTACIE -, BO MACIE LIMUZYNY LUB SAMOLOWTY / VIDE NOWAK / !!!!!!!!!
 • leda, 2013-04-11 14:24:48

  Będą kolejne spóleczki, kolejne posadki, interesiki, etc.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!