Partner portalu
KOMENTOWANY TEKST

Czy biuletyn za 144 tys. zł to rażąca niegospodarność?


  • prosty BIP, 2015-04-29 15:48:34

    ProstyBip jest to platforma umożliwiająca każdej osobie, nawet o minimalnych umiejętnościach informatycznych, stworzenie systemu rozbudowanych stron internetowych służących powszechnemu i bezpłatnemu dostępowi do informacji publicznej. Biuletyn można stworzyć w bardzo przystępny sposób i odpowiednią cenę.
  • Eterno Vagabundo, 2014-09-22 22:31:18

    I tutaj lajka Dla " Wyborcy " stawiam, A Prokuraturę Do działań namawiam.
  • Wyborca, 2014-09-22 11:05:51

    To jasne i proste, że ktoś komuś dał zarobić, oczywiście na kieszeni podatnika. To wartość małego mieszkania, które podarowano wydawcy steku liczb i bajek, które za darmo można przeczytać w internecie. To jest rażąca niegospodarność, którą w normalnym kraju, zajmuje się Prokurator z urzędu. Na dodatek, broszura na kredowym papierze ? Czas wszelakich broszur informacyjno-propagandowych, minął po śmierci Bieruta a ich reaktywacja w dobie internetu, to super niegospodarność. Nawet nie ma nad czym dyskutować. Jeśli Prokurator jeszcze o tym nie wie, to należy Go zawiadomić, jeszcze przed wyborami.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!