PARTNERZY PORTALU
  • BGK
  • BGK

KOMENTOWANY TEKST

Poczta Polska, InPost: nieważny przetarg na obsługę korespondencji rządowej

• Mikołaj, 2015-06-25 16:04:53

Nie polecam InPostu. Miało być szybko i łatwo, skończyło się z opóźnieniem, z dodatkową dopłatą i musiałem skorzystać z poczty żeby w ogóle nadać przesyłkę. System ma nieaktualne dane. Pokazał mi trzy POKi Inpostu, dwa nie działają, trzeci odmówił (!) przyjęcia mojej przesyłki chociaz była opłacona z wygenerowaną etykietą itd. Babki z infolinii sprawdzają POKi na tej samej stronie co ja i polecają mi udać się 300 km do zupełnie innego miasta :D Wcześniej jeszcze dostałem od nich potwierdzenie że wszystkie Punkty Obsługi wskazane przez system działają.
  • klientinpost, 2015-05-22 09:56:14

facebook.com/marek.staszewski.37/posts/1601837263425024?pnref=story
  • Donata, 2015-05-21 13:26:11

Odejmijcie w końcu listonoszom to roznoszenie reklam, ulotek i nie straszcie, że jeśli nie ubezpieczą kilku osób w miesiącu stracą pracę bądź premię, bo ludzie nie mają pieniędzy na podstawowe potrzeby życiowe dlatego ubezpieczać się nie będą. Zrozumcie to bezmózgowcy .Czekamy jako listonosze na wysokie podwyżki. Pracę mamy rzeczywiście niebezpieczną i bardzo ciężką
  • gość, 2015-05-21 13:21:33

I dobrze, tylko szanujcie i oszczędzajcie pracę listonoszy, schorzenia kręgosłupów i kończyn oraz niebezpieczeństwo czyhające za każdym rogiem (pijacy, wściekłe psy) to codzienność. Rozumiem że za wygranym przetargiem "pójdą spore pieniądze dla listonoszy. Większość urzędasów pozwalniać, a pozostałym nierobom zrobić czas zadaniowy dać do roznoszenia reklamy, niech agitują mieszkańców do brania pożyczek i ubezpieczania się,i będzie na podwyżki , bo nie wiedzą na czym polega ciężka praca listonosza.
  • renifer57, 2015-05-21 12:24:04

Okazuje się, że Poczta Polska to ogromne i bardzo silne lobby. Szkoda - ich usługi naprawdę są - delikatnie mówiąc - kiepskie.
  • listonoszasyn, 2015-05-21 11:19:45

To Wy, Panowie, nic nie wiecie, że wkrótce w Polsce, listonoszem może być, Deutsche Post ??? Trochę myślenia i wszystko jasne.
  • henio, 2015-05-21 10:51:36

InPost od jakiegoś czasu po odwiedzinach kilku komisjji, znacząco podniósł standard obsługi klientów - uważam ze obecnosc firm trzecich na rynku pocztowym bardzo dobrze wpływała na biznes. Tylko szarpania się za duzo z przetargami mamy.
  • ureleKP, 2015-05-21 10:30:19

a szkoda ze uniewazniono, prywatny operator miał tylko 15 % rynku pcoztowego wiec poczta i tak miała wiekszosc, konkurencyjny klimat jednak motywował ich do działania a tak to będzie po staremu. Zwłaszcza, że Polska ośmieszyła się w tym względzie na tle całej europy,
  • koluszko, 2015-05-21 10:20:31

Polska to kraj, w którym nie opłaca się absolutnie inwestować większych pieniędzy. Biurokracja oraz układy zawsze tutaj zwycięża
  • sygacz, 2015-05-21 10:17:43

czyli rozumiem, ze nawet jeśli wygram wszystkie sprawy w sądzie to i tak na sam koniec mój oponent może robic co mu się nie podoba? Prywatny operator wygrał na wszystkich szczeblach postepowania sadowego i rozumiem, że z litery prawa możemy teraz kpić w żywe oczy?

Wyszukiwarki

Drodzy Użytkownicy!

W związku z odwiedzaniem naszych serwisów internetowych przetwarzamy Twój adres IP, pliki cookies i podobne dane nt. aktywności lub urządzeń użytkownika. Jeżeli dane te pozwalają zidentyfikować Twoją tożsamość, wówczas będą traktowane jako dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 (RODO).

Administratora tych danych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz w Polityce Prywatności pod tym linkiem.

Jeżeli korzystasz także z innych usług dostępnych za pośrednictwem naszych serwisów, przetwarzamy też Twoje dane osobowe podane przy zakładaniu konta, rejestracji na eventy, zamawianiu prenumeraty, newslettera, alertów oraz usług online (w tym Strefy Premium, raportów, rankingów lub licencji na przedruki).

Administratorów tych danych osobowych, cele i podstawy przetwarzania oraz inne informacje wymagane przez RODO znajdziesz również w Polityce Prywatności pod tym linkiem. Dane zbierane na potrzeby różnych usług mogą być przetwarzane w różnych celach, na różnych podstawach oraz przez różnych administratorów danych.

Pamiętaj, że w związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługuje Ci szereg gwarancji i praw, a przede wszystkim prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych. Prawa te będą przez nas bezwzględnie przestrzegane. Jeżeli więc nie zgadzasz się z naszą oceną niezbędności przetwarzania Twoich danych lub masz inne zastrzeżenia w tym zakresie, koniecznie zgłoś sprzeciw lub prześlij nam swoje zastrzeżenia pod adres odo@ptwp.pl.

Zarząd PTWP-ONLINE Sp. z o.o.