Partner portalu
KOMENTOWANY TEKST

500 zł na dziecko: Pieniądze z programu nie będą wliczane do dochodu

• prawda, 2016-07-25 22:30:21

Do piotrek: a ci co świadczenia nie dostaną to zazdroszczą i dlatego uważaja ze pieniadze dostanie tzw patologia
  • ja, 2016-07-25 22:27:36

Do piotrek: ja mam czworo dzieci i patalogią nie jesteśmy! proszę wszystkich wielodzietnych rodzin nie wkladac do jednego worka!!! też mam dwoje pełnoletnich dzieci,którzy się uczą i są na moim utrzymaniu, ale nie robie z tego powodu problemu.Taki jest program i nic na to nie poradzimy.Ciesze się,że chociaż na pozostałą dwójkę dzieci otrzymam świadczenie.Przez to poprawi się nasz byt.Dzieci mają na swoje wydatki, wyjcia do kina, dodatkowe zajęcia i nie muszę im odmawiać.
  • piotrek, 2016-01-19 11:39:20

Kolejne mydlenie oczu. Mam dwoje dzieci. jedno w tym roku skończy 18 lat, czyli to drugie młodsze stanie się pierwszym, więc i tak nic nie dostanę, pomimo tego, że nadal starsze będzie się uczyło pozostając na moim utrzymaniu. Pro rodzinny pisowski kant wspomagający w większości patologię.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!