Partner portalu
KOMENTOWANY TEKST

Smog: Samochody niespełniające unijnych norm emisji spalin nie wjadą do miasta?

• warszawianka, 2017-01-18 09:59:00

zakaz wjazdu do centrum miasta samochodów niespełniających norm i tyle. Ja mam małe dzieci jest urodzona w Warszawie i nie zamierzam się z niej wyprowadzać przez słoików albo ignorantów którzy nie widza nic po za końcówka swojego nos i jeżdżą niesprawnymi autami!!! W Warszawie jest wystarczająco doba kompilacja wiec jak twój samochód nie spełnia wymogów zaiwaniaj do autobusy PROSTE!!!! Polaczki nic nie szanują... wszystko wyeksploatować do zera a co będzie jutro to już nieważne. LUDZIE PRZECIEŻ ROBICIE TEŻ KRZYWDE SOBIE I SWOIM DZIECIOM i WNUKOM. POMYSLCIE CO BĘDZE ZA 10LAT ..... palenie śmieci w piecach, niesprawne auta, ..... bark słów ;((((((
  • Stanisław Komosa, 2017-01-10 07:14:22

Świeźe zdrowe powietrze to wielka wartość, ale nie tylko w centrach miast, więc to wielki temat do rozwiązania. Najwyższy Czas, aby wesprzeć finansowo wymianę starych aut- szczególnie diesli- na nowsze-ekologiczne, ale także starych kotłów do ogrzewania na wysokosprawne- ekologiczne!, bo inaczej nie zdążymy budować szpitali i hospicjów onkologicznych, a z tego powodu koszty naszego państwa i Polaków będą chyba jeszcze wyższe?
  • Gepard, 2016-12-28 16:45:30

Do J23: Super mówisz brawo. Też chciałbym jeździć nowszą furą ale mam ,, zabytek ,, jeszcze starszy niż 10 lat bo mamy taki dobrobyt. POPIERAM twoją wypowiedź.
  • J23, 2016-12-26 07:21:55

Niech pan Petru zainteresuje sie lepiej poprawą dobrobytu a nie środowiskiem i walką z PiS ludzie nie dlatego posiadają ponad 10 letnie auta że lubią tylko na inne ich nie stać a do pracy dojechać trzeba niech szanowna Nowoczesna zainteresuje sie tym ze dla większość Polaków jest 10 godzinowy wymiar pracy nie 8 że soboty są obowiązkowym dniem pracy że większość zakładów produkcyjnych zatrudnia na złodziejskich stawkach i umowach zlecenie bądź dzieło niech Pan Petru nie bawi się w matkę ziemie ze smerfuf tylko zabierze do roboty a nie tylko pierdu pierdu do telewizorka

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!