Partner portalu
KOMENTOWANY TEKST

Rozporządzenie o wynagradzaniu pracowników samorządowych "pozytywnie", ale niepozbawione wad


 • urzednik, 2017-06-19 20:58:48

  Co to za bzdety?! I tak wiadomym jest, że w naszych wynagrodzeniach NIC sie nie zmieni. I tak po kilkunastu latach pracy łacznie ze wszystkimi dodatkami pensja zatrzyma się na najniższej krajowej! Tak świetnie są wynagradzani pracownicy jednostek podległych samorządom! I tylko słyszymy - o podwyzkach zapomnijcie! Nie ma! Ileż mozna tak pracować??? Człowiek w końcu doskonali sawój warsztat pracy, kształci się i chciałby godnie zarabiać w swoim kraju!!
 • kalafiorowy, 2017-06-12 08:18:19

  A urzdęnik bez "pleców" dalej zarobi minimum, podczas gdy kuzyn wójta, czy prezydenta, zatrudniony na tym samym stanowisku zarobi dwa razy tyle. Nie robiąc nic i dłubiąc w nosie. Kiedy ktoś w końcu zacznie kontrolować zasadność wydawania pieniędzy publicznych?
 • Andrzej Dec, 2017-06-08 18:17:56

  Do Obserwator: ZMP czasem zachowuje sie jak związek zawodowy prezydentów, tu jednak zdecydowanie ma rację. Prezydenci dużych miast zarabiają zdecydowanie za mało. A mówię to, jako wieloletni radny, nigdy nie pełniący w samorządzie funkcji wykonawczych.
 • Obserwator, 2017-06-08 15:07:21

  "Nie może być tak, żeby prezydent dużego miasta, mający ogromną odpowiedzialność na swoich barkach" -tą odpowiedzialność wyraźnie widać w tzw. „aferze Warszawskiej” - zarówno obecnej pani prezydent jak jej poprzednika. Albo ZMP albo Związek Zawodowy Prezydentów…?

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!