Partnerzy portalu
KOMENTOWANY TEKST

Mniejsze opłaty za wodę? Samorządy będą zmuszone do obniżenia cen wody


  • Kris, 2017-07-19 12:00:50

    Pytam Pana ministra co to jest 5m3 na dobę wody dla rolnika przy nawadaniu upraw ogrodniczych lub polowych? Mam nawadnianie małego ogrodu przy domu dokładnie 6 arów trawnika bo na pozostałej części jest dom i kostka brukowa działka 9 arów to przy nawadnianiu tego mojego trawnika wychodzi około 3 ms wody. Pytam ministra jeszcze raz jaką wielkości pole chce nawodnić tym 5 ms wody?przecież jest to normalne że wszyscy rolnicy i ogrodnicy którzy stosują nawadnianie będą płacić bardzo duże kwoty z tego tytułu tylko jeszcze tego nie wiedzą o tym. To jest skandal jak dla mnie.
  • reality szoł, 2017-07-19 07:21:50

    Ten nierząd uprawia gebelsowską propagandę. "Kłamstwo powtarzane sto razy staje się prawdą".
  • hajer, 2017-07-18 19:59:54

    Ten minister nie wie, o czym mówi. Stek kłamstw i bzdur. Za chwilę okaże się, że to Kaczyńscy wymyślili wodę a Rydzyk chce ją za darmo rozdawać. tylko ci wstrętni samorządowcy mówią, że za to trzeba płacić, bo rury, bo uzdatnianie, bo ciśnienie, bo transport. PIS da radę i w Polsce pojawi się PUSTYNIA!

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!