Partnerzy portalu
KOMENTOWANY TEKST

Karta płatnicza zamiast biletu. Łódź testuje nowy system płatności za przejazdy komunikacją miejską


  • kijdowisły, 2017-09-17 13:37:52

    Do karolina strakiewicz: Popieram Panią w całości a od siebie mogę tylko dodać, że to urzędnicy Tuska, oczywiście za Jego przyzwoleniem, kiedy był premierem, wprowadzili taką metodę do swojego działania, że pod pozorem rzekomej pomocy pasażerom MPK i innym podróżnym, wymyślają różne nowości w sprzedaży biletów czy opłat za przejazdy, po to tylko aby za pieniądze podatników dać zarobić DUŻO PIENIĘDZY różnym spółkom i spółeczkom swoich szwagrów i pociotków, zaś czy to będzie działało prawidłowo czy nie to już tych "nakarmionych", nie obchodzi. Wydawają społeczne pieniądze na prawo i lewo dopóki obecny Rząd nie weźmie ich za mordę i rozliczy z tego sabotowania państwa Polskiego. W metodzie jest ukryta fałszywa intencja: ZRÓB TAK ABY WYSZŁO KOMU TRZEBA WYSZŁO NA DOBRE A O TYCH KTÓRYM NIC NIE POMOGŁO, niech martwi się RZĄD.
  • karolina strakiewicz, 2017-09-16 23:24:43

    Nie mają co wymyślać to wymyślają takie coś co do niczego nie jest potrzebne nie ma jak się kasuje biletami albo ma się migawke podobno mają być elektroniczne rozkład jazdy MPK to dopiero zniszczą wandale nie mają na co wydawać pieniądze na nasze podatkowe lepiej by pomyśleli o ludziach którzy nie mają co jeść i dali biednym ludziom na święta Bożego Narodzenia jeszcze jest czas trzy miesiące ale to zleci gwiazdki dla dzieci od mikołaja a nie wymyślają pierdoły co to psu na budę .
  • Piotr, 2017-09-16 10:44:17

    Obecny system z kartami sobie nie radzi. Średnio co kilka dni nie działa biletomat i nie można zapłacić kartą.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!