Partnerzy portalu
KOMENTOWANY TEKST

Brakuje pracowników. Dlaczego nie ma chętnych do pracy w urzędach?

• Pracus, 2022-10-10 19:47:41

Nie wiem jak w us gdzie aplikowałes. Ja brałam udział w rekrutacji co było podobno na pocza70 kandydatów na 1 stanowisko. Były 3 etapy co jeden trudniejszy. Nikogo nie znałam w us a jednak pracuje
  • lipa, 2022-09-27 20:08:13

serio? prowadzę działalność w tym kraju 25 lat i daję radę, choć lekko, łatwo i przyjemnie nie jest, ale da się żyć
  • Aj, 2022-07-08 23:24:47

1. Wymagania z d... 2. Przynieś 80 zaświadczeń w wersji papierowej, skan aktu urodzenia dziadka i i inne przejawy biurokratyzacji. 3. Gówniane zarobki na najniższych szczeblach. Jesteśmy dziadami Europy. Polska konkuruje nie jakością, ale cena. Dlatego warunki pracy i stawki w naszym cudownym kraju, uraguja ludziom z jakimś normalnym nastawieniem do rzeczywistości.
  • Bolek, 2022-06-11 15:20:34

Potrzebuje osoby która pracuje w urzędzie żeby mi coś załatwiła jest szansa ?
  • Bolek, 2022-06-11 15:17:10

Czy znalazłeś już prace ?w urzędzie ?
  • Brak normalnej pracy, 2021-12-30 12:05:22

Gdzie w Bydgoszczy są wolne miejsca pracy w urzędach? Jest po 15 chętnych na staż, nie wspominając nawet o pracy w urzędzie! Tutaj nie ma ŻADNYCH normalnych miejsc pracy tylko magazyny, produkcja, call center, ubezpieczenia i kasa w biedronce. Patopracodawcy w Bydgoszczy szukają ludzi po zawodówce do tyrania za pensję minimalną. Jak komuś się nie podoba nadmiar pracy za pensję minimalną w biurze to zawsze może iść do pracy jako magazynier i tam mieć prawdziwy nadmiar pracy, tyrać i dźwigać za pensję minimalną, czyli za darmo nie wspominając o pracy zmianowej i patopracownikach wokół! Setki wolnych miejsc pracy na magazynach czekają od ręki, nie musisz mieć nawet CV! Jeśli ktoś uważa, że ma za dużo pracy w biurze, praca jest ciężka lub mu to przeszkadza to ja bardzo chętnie go zastąpię niech tylko poda namiary.
  • Brak normalnej pracy, 2021-12-30 11:48:14

Zawsze możesz iść do patopracy np. jako magazynier i tyrać za pensje minimalną.
  • Katarzyna bać, 2021-11-14 14:01:33

Konkurs owszem może i był ale kto miał wygrać to z góry wiadomo
  • Ja, 2021-11-10 19:25:38

No niestety takie są polskie realia... Biegle angielski za najniższą krajową
  • Marcin, 2021-09-12 17:58:25

To szukaj sobie pracy zgodnej jak nie z jednym, to z następnymi kierunkami studiów. Widocznie ta pani była lepsza od Ciebie. Studia to nie wszystko moja droga...
  • Znudzona 35, 2021-08-20 01:49:50

Pracowałam w banku kilkanaście lat. Nie wytrzymałam i odeszłam. Od kilku miesięcy nie mogę znaleźć pracy. NIGDZIE. Nawet w urzędzie. Startowałam do Urzędu Miasta na referenta. Wymagania jak z kosmosu. Oczywiście dostała się znajoma.... Nie piszcie, że w Urzędach brakuje rąk do pracy bo jest ich aż nadto. Każdy trzyma robotę i nie puści choćby miał zabić. tzw.prywaciarze to albo chcą byle kogo za byle jakie pieniądze, albo wymogi mają z kosmosu. Dla przykładu na stanowisko fakturzystki w firmie transportowej rozmowa trwała godzinę i jeszcze dzień próbny chcieli bo wahali się między mną, a inną Panią. Wynagrodzenie..... najniższa krajowa.
  • Monika, 2021-08-11 13:52:37

Brawo. Odeszłam z urzędu miasta. Miałam dosc
  • Administrator, 2021-07-23 10:36:01

zapraszam do grupy PRACA WARSZAWA na Facebooku
  • Łatwo i przyjemnie, 2021-07-21 23:53:43

Każdego, kto uważa, że praca w urzędzie ( szczególnie w wydziałach, gdzie dominuje obsługa klienta) polega na siedzeniu, piciu kawy i plotkach z koleżankami zapraszam na JEDEN dzień do pracy, żeby zobaczył jak to wygląda od tzw. zaplecza, bo wydawać osądy potrafi każdy. Mam 3 znajomych pracujących w urzędach i kazdy z nich dostał się poprzez konkurs, a nie jakieś "plecy". Przestańcie powielać plotki sprzed lat, bo gwarantuję Wam, że po miesiącu pracy choćby w wydziale komunikacji chętnie byście się zwolnili (tak mówią osoby, które pracowały wcześniej w bankach czy korpo, a przeszły do urzędu w nadziei, ze będzie łatwo i przyjemnie)
  • Anna, 2021-07-09 19:38:27

Zapraszam do pałaców ZUS... Nikt nie zdaje sobie sprawy co tam teraz się dzieje. Cały czas byliśmy otwarci (sala obsługi), dokładnie pracy innych urzędów i wszystko w ramach pensji. Czy kto uwierzy, że starszy referent dostaje na rękę 2100? Także nie zazdroście, że tutaj jest tak pięknie. Bo póki nie usiądziesz w tym burdelu, nie przerobisz kolejnej listy, nie uzupełnisz bezzsenownej tabeli dla centrali (statystyki ich ukochane) nie będziesz wiedział dlaczego Twoja sprawa nie jest załatwiona. Te przepisy uchwałą rząd, czemu wyżywacie się na przeciętnym pracowniku?

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!