Partner portalu

Beneficjenci zyskają więcej czasu na rozliczenie inwestycji w targowiska

 • AKC
 • 6 lipca 2022 - 19:30
Rządowe Centrum Legislacji opublikowało projekt rozporządzenia zmieniający rozporządzenie w sprawie szczegółowych warunków i trybu przyznawania oraz wypłaty pomocy finansowej na operacje typu „Inwestycje w targowiska lub obiekty budowlane przeznaczone na cele promocji lokalnych produktów”. Dokument ma na celu dostosowanie terminu wypłacania pomocy finansowej do zmian przepisów Unii Europejskiej w zakresie wydłużenia okresu realizacji Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 o 2 lata.
 • Zgodnie z obecnie obowiązującymi przepisami, rozliczenie PROW 2014-2020 powinno nastąpić do końca 2023 r.
 • Mając na uwadze przepisy UE w zakresie wydłużenia okresu realizacji PROW 2014-2020 o 2 lata w projekcie proponuje się zmianę, zgodnie z którą zakończenie realizacji operacji i złożenie wniosku o płatność końcową będzie możliwe do 30 czerwca 2025 r.
 • Z treści rozporządzenia wynika, że zmiany przewidziane projektowanym rozporządzeniem będą miały zastosowanie do spraw wszczętych i niezakończonych przed dniem wejścia w życie projektowanego rozporządzenia.
strefa premium

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU JEST DOSTĘPNA DLA SUBSKRYBENTÓW STREFY PREMIUM PORTALU SAMORZĄDOWEGO

lub poznaj nasze plany abonamentowe i wybierz odpowiedni dla siebie. Nie masz konta? Kliknij i załóż konto!

KOMENTARZE2

 • mądry 2022-07-07 11:20:22
  Do Bodzio: wnioski się składa do urzędów marszałkowskich w odpowiedzi na ogłoszony konkurs. Czy możesz złożyć wniosek? Wejdź na stronę właściwego dla siebie urzędu, sprawdź ogłoszenia o naborach, ewentualnie harmonogram naborów, możesz też zadzwonić. Voila.
 • Bodzio 2022-07-06 22:23:39
  To można czy nie jeszcze zgłosić wnioski o modernizację targowisk?

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!