Partnerzy portalu

Jak pozyskać fundusze europejskie? Rusza cykl spotkań regionalnych dla firm

Prezentacji nowych programów z funduszy europejskich na lata 2021-2027 dla przedsiębiorców będzie służyć cykl spotkań regionalnych, które 23 marca - od Białegostoku - rozpocznie Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.
Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.

Spotkania regionalne z cyklu "Rozwijaj się z funduszami europejskimi. Nowe programy dla przedsiębiorców" są bezpłatne. Można je będzie także oglądać online - zapowiedziała PARP.

Prezes Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości Dariusz Budrowski zapowiada w filmiku informującym o spotkaniach, że odbędą się one we wszystkich województwach.

- Ruszyły programy z nowej perspektywy finansowej. Środki z Unii Europejskiej przeznaczone są dla przedsiębiorców, którzy chcą wdrażać innowacyjne rozwiązania w swoich własnych firmach. Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości stawia przedsiębiorców zawsze na pierwszym miejscu i dlatego chcemy zaprosić Państwa na spotkania realizowane w każdym z szesnastu regionów Polski - poinformował Budrowski. Dodał, że eksperci Agencji będą udzielać przedsiębiorcom informacji o nowych programach, o składaniu wniosków do nich, pozyskiwaniu pieniędzy w perspektywie finansowej 2021-2027.

Pierwsze spotkanie obędzie się w Białymstoku. Będą prezentowane informacje dotyczące Funduszy Europejskich dla Nowoczesnej Gospodarki, Funduszy Europejskich dla Rozwoju Społecznego oraz Funduszy Europejskich dla Polski Wschodniej ( w tych regionach, które z tego programu mogą korzystać). Będzie mowa o pieniądzach na wzornictwo i projektowanie, infrastrukturę i turystykę, ale także na szkolenia i doradztwo, badania i inwestycje, współpracę, dokapitalizowanie, działalność zagraniczną firm.

Spotkania regionalne potrwają do listopada 2023. PARP zaprezentowała na razie na swojej stronie internetowej harmonogram tych spotkań do 25 października 2023 r.

KOMENTARZE0

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!