Partnerzy portalu

Premier: Środki z UE nie mogą zależeć od urzędniczych kaprysów

 • PAP/AT
 • Opublikowano: 20 października 2021 - 21:01
Polska domaga się sprawiedliwych zasad dla wszystkich w UE. Przede wszystkim domagamy się uruchomienia środków unijnych, one nie mogą zależeć od urzędniczych kaprysów. UE musi zrozumieć, że ma obowiązki wobec Polski - uważa premier Mateusz Morawiecki.

Premier w opublikowanej wypowiedzi dla "Super Expressu" napisał, że "opozycja rozkręciła w ostatnich czasach kampanię dezinformacji na temat Polski". "Tę spiralę kłamstw i fake newsów trzeba było przeciąć" - napisał, podkreślając, że w tym celu udał się do PE. Zaznaczył, że w polityce międzynarodowej "na szacunek trzeba sobie zapracować, o szacunek trzeba zawalczyć".

"Ale szacunku nie zyska ten, kto sam siebie nie szanuje. Polski głos wybrzmiał wczoraj w Strasburgu bardzo mocno" - ocenił. Podkreślił, że Polska domaga się sprawiedliwych zasad dla wszystkich w UE. "Ale przede wszystkim domagamy się uruchomienia środków unijnych, one nie mogą zależeć od urzędniczych kaprysów. Unia musi zrozumieć, że ma obowiązki wobec Polski i polskich obywateli" - napisał premier.

KOMENTARZE6

 • eLPe 2021-10-23 15:00:44
  Jak miło pomyśleć, że w końcu jakieś słowa samokrytyki...
 • Memento mori. 2021-10-21 14:50:36
  Żydokomuna i jej służalcy zadłużają nas, nasze dzieci i wnuki i sprzedają nas w niewolę lichwiarskiej międzynarodówki!!! Popieranie tych łotrów poprzez oddawanie swojego głosu na nich w jakichkolwiek wyborach stanowi występek przeciwko przykazaniom bożym a zwłaszcza przeciwko przykazaniu "nie k...radnij" i nie "pożądaj cudzej własności"! Oddawanie swojego głosu na wykonawców czynów zbrodniczych w postaci aborcji czy eutanazji stanowi występek przeciwko przykazaniu „nie zabijaj”, jest współuczestnictwem w zbrodni i stanowi grzech ciężki!!! Każdy, kto oddaje swój głos na zbrodniarzy staje się w ten sposób współsprawcą zbrodni poprzez przyzwolenie na zbrodnię, popełnia grzech ciężki i jakiekolwiek jego rozgrzeszenie jest co do zasady nieważne i stanowi świętokradztwo popełnione zarówno przez samego grzesznika, jak i i przez kapłana, który takiego nieważnego rozgrzeszenia świadomie udziela!!! Warunkiem bowiem koniecznym, lecz niewystarczającym dla otrzymania rozgrzeszenia jest zerwanie z grzechem!!! Kto nie zerwie z grzechem żyje w stanie grzechu ciągłego, a taki grzech nie podlega rozgrzeszeniu!!! A przebiegłość i podstęp Szatana w tym wypadku polega na tym, że kto oddał swój głos na zbrodniarzy, ten nie może zerwać z popełnionym grzechem, bo nie może cofnąć swojego głosu, nie ma takiej możliwości prawnej aż do następnych wyborów, wtedy ma szansę naprawić swój błąd, albo ... do czasu nawrócenia zbrodniarzy i zreformowania ich ustaw w formie zakazu aborcji, eutanazji, handlu żywym t  rozwiń
 • belmondo 2021-10-21 14:01:43
  Pinokio znowu rżnie głupa.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!