Partnerzy portalu

Na Mazowszu ceny za odbiór odpadów ciągle w górę

  • pt
  • 4 maja 2020 - 10:12
Stawki opłat za odpady ciągle rosną. W Sochaczewie planowana jest podwyżka z 19 na 23 złote. Jeszcze większe zmiany planują inne mazowieckie gminy.
Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.
  • Kolejne gminy podnoszą opłaty za odbiór odpadów.
  • Oferty przetargowe często przewyższają kosztorysowe nawet o 100 procent.
  • Gminy rezygnują także z tzw. wystawek, bo podrzucane są na nie odpady niebezpieczne.
strefa premium

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU JEST DOSTĘPNA DLA SUBSKRYBENTÓW STREFY PREMIUM PORTALU SAMORZĄDOWEGO

lub poznaj nasze plany abonamentowe i wybierz odpowiedni dla siebie. Nie masz konta? Kliknij i załóż konto!

KOMENTARZE2

  • Autor tekstu 2020-05-05 00:08:37
    Bardzo proszę, by portal podawał źródła, z których kopiuje materiały. Powyższy tekst pochodzi z portalu Sochaczew.pl i jego autorem jest Daniel Wachowski. Napiszcie chociaż, że źródło UM Sochaczew.
  • Autor tego tekstu 2020-05-05 00:05:50
    Autor tego tekstu

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!