Partnerzy portalu

Top Inwestycje Komunalne 2014 wybrane. Oto najlepsi

Specjalna nagroda Czytelników serwisu Portalsamorzadowy.pl w konkursie Top Inwestycje Komunalne 2014:

Ponad 24 tysiące głosów oddali Czytelnicy Portalu Samorządowego w głosowaniu na najlepszą inwestycję komunalną w 2013 roku.

Zwyciężyła „Modernizacja gospodarki cieplnej dla gmin Bytom i Radzionków”, na którą zagłosowało prawie 8 tysięcy internautów.

Gminy zmodernizowały systemy ciepłownicze. Całkowity koszt realizacji brutto wyniósł 81 mln zł.

Poziom dofinansowania ze środków Unii Europejskiej to 50 mln zł. W miejscach realizacji odnowiono infrastrukturę miejską, chodniki, drogi, parkingi, zieleńce, etc.


KOMENTARZE3

  • radzionkowianin 2014-07-25 20:32:24
    Nie mogę doczekać się momentu, w którym zmieni się w Radzionkowie system zatrudniania pracowników w jednostkach finansowanych z budżetu gminy. W MOSiRze stanowisko dyrektora obejmuje emerytowany pan, który ma własną działalność gospodarczą i brak wykształcenia kierunkowego związanego z obejmowanym ...przez siebie stanowiskiem. Księgową jest tam pani po kursie księgowości, podczas gdy w mieście jest kilkadziesiąt młodych osób po pięcioletnich, dziennych studiach z Finansów i Rachunkowości na UE. Osoby zatrudnione tam w dziale orgnizacji imprez to dwaj nauczyciele WFu, którzy mają przecież pracę - jeden pracuje w szkole podstawowej, a drugi w gimnazjum. Moje pytanie: dlaczego osoby z kierunkowym wykształceniem państwowych uczelni wyższych oraz DOŚWIADCZENIEM w branży, nie mają szans na zatrudnienie na stanowiskach? Szukam pracy i nie mam szans na zatrudnienie w docelowym miejscu pracy, do którego byłem przygotowywany przez 5 lat, ponieważ są one zajęte przez osoby bez takiego wykształcenia. UWAŻAM, że w momencie, w którym znajduje się kompetentniejszy kandydat na dane stanowisko - dla dobra samej jednostki, powinien być ogłoszony ponowny konkurs, w którym powinien wygrać ten, kto ma lepsze kwalifikacje. Z której strony nie spojrzeć, w tym mosirze pracują głównie starsi panowie. Gdzie szansa pracy dla młodych ludzi? Proszę pamiętać, że młody = bardziej wydajny pracownik. Mniej zwolnień lekarskich, świeżość, kreatywność, obeznanie w nowoczesnych trendach branżowych, kreatywność i energia.  rozwiń
  • Kierowca 2014-05-08 20:08:11
    Tylko pozazdrościć Gdańskowi takiej spółki jak GIK. Brawo panie Prezydencie Adamowicz!!!
  • GDA 2014-05-08 20:03:05
    Gratuluję Gdańskim Inwestycjom Komunalnym. Po Gdańsku jeździ się coraz lepiej. Dzięki za terminowe realizacje Trasy WZ, Trasy Sucharskiego i Trasy Słowackiego. Czekamy na tunel drogowy pod Martwą Wisłą, to będzie bajka w komunikacji.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!