Partnerzy portalu

Urząd gminy Dąbrowa wznawia normalną działalność

Urząd gminy Dąbrowa, w którym zakażeniu uległ co trzeci pracownik, od poniedziałku (15 listopada) wznawia przyjmowanie interesantów w swojej siedzibie - powiedział Marcin Oszańca, zastępca wójta tej gminy.

Tydzień temu na stronie internetowej gminy Dąbrowa pojawiła się informacja o ograniczeniu wejść do budynku urzędu. Powodem była drastycznie rosnąca liczba zakażeń koronawirusem wśród pracowników gminy.

- W ciągu kilku dni lawinowo rosła liczba chorych na COVID-19 wśród pracowników urzędu. Kiedy okazało się, że co trzeci urzędnik jest zakażony koronawirusem, postanowiliśmy ograniczyć dostęp do pomieszczeń urzędu dla osób z zewnątrz. Chociaż część naszych pracowników nadal będzie pracowała zdalnie, to dysponujemy już wystarczającą kadrą, by od jutra urząd mógł wznowić normalną działalność - powiedział Oszańca.

Władze gminy przypominają, że w czasie poprzednich fal zakażeń COVID-19 urząd nigdy nie był zamknięty. Według danych rządowego portalu gov.pl w gminie Dąbrowa w pełni zaszczepione jest 45,4 proc. uprawnionych.

Czytaj też: Rośnie liczba zakażonych COVID-19. W szpitalach chorych jest dwa razy więcej niż dwa tygodnie temu

KOMENTARZE0

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!