Partnerzy portalu

W Radomiu 1 listopada komunikacja miejska bezpłatna

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji w Radomiu zmienił w okresie Wszystkich Świętych organizację ruchu w rejonie cmentarzy przy ul. Limanowskiego i na Firleju. Na radomskie nekropolie kursuje więcej autobusów. 1 listopada komunikacja miejska będzie bezpłatna.

W niedzielę (31 października)  i w dniu Wszystkich Świętych ulica Limanowskiego będzie zamknięta od Maratońskiej do Tytoniowej. Zamknięte będą też ulice Chopina, Obrońców, Kurpiowska, Ordona, Kujawska i Hutnicza. Z kolei dojazd do cmentarza na Firleju będzie możliwy jedynie od strony ulicy Warszawskiej.

MZDiK zaapelował do mieszkańców i osób przyjezdnych, aby w miarę możliwości nie korzystali w tych dniach z własnych samochodów. Do głównych radomskich nekropolii można dojechać autobusami, które kursują ze zwiększoną częstością.

Wzorem ubiegłych lat uruchomiono także dodatkową linię przyśpieszoną CM, łączącą cmentarze na Borkach i na Firleju. 1 listopada komunikacja miejska w Radomiu będzie bezpłatna dla wszystkich pasażerów.

Czytaj też: NFOŚiGW: blisko tysiąc wniosków o dopłaty do zakupu elektryków

Szczegółowe informacje o funkcjonowaniu komunikacji miejskiej w Radomiu i o zmianach w organizacji ruchu są na stronie http://www.mzdik.pl/.

KOMENTARZE0

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!