Partnerzy portalu

Ciężarówki pojadą objazdem

  • PAP
  • 4 lipca 2012 - 20:43
Od 9 lipca przez dwa miesięce pojazdy ciężarowe o wadze powyżej 16 ton, jadące drogą krajową nr 60 i drogą wojewódzką nr 567 przez Płock (Mazowieckie), będą kierowane objazdami na drogi krajowe nr 10, 50 i 62 na węzłach Drobin, Płońsk i Wyszogród.
Jak poinformował płocki Miejski Zarząd Dróg, objazdy zostaną wprowadzone w związku z rozbudową ul. Otolińskiej. W związku z tym zmieni się tam także organizacja ruchu do skrzyżowania z ul. Chopina.

Czytaj też: Ograniczenia w ruchu ciężarówek

W ramach objazdów ruch pojazdów ciężarowych o wadze powyżej 16 ton będzie się odbywał następująco: z węzła Drobin (skrzyżowanie dróg krajowych nr 10 i nr 60) - drogą krajową nr 10 do Płońska, z węzła Płońsk - drogą krajową nr 50 do węzła Wyszogród (skrzyżowanie dróg krajowych nr 50 i 62), a z węzła Wyszogród - drogą krajową nr 62 do węzła Płock (rondo Wojska Polskiego) i przez Most Solidarności na Wiśle drogami krajowymi nr 60 i 62 w kierunku na Kutno i Włocławek.

Objazdy zaczną obowiązywać w poniedziałek 9 lipca od godz. 5 rano i będą obowiązywały przez dwa miesiące.

W tym czasie wjazd pojazdów ciężarowych z zaopatrzeniem dla hurtowni i zakładów zlokalizowanych w okolicach ul. Otolińskiej i ul. Targowej w Płocku będzie możliwy ul. Targową od skrzyżowania z ul. Bielską.
KOMENTARZE0

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!