PARTNER PORTALU

Ruszyła rejestracja na EEC Online

Ruszyła rejestracja na EEC Online
24-25 maja odbędzie się EEC Online (fot. PTWP)

EEC Online - wydarzenie dostępne w 100 proc. w Internecie, odbędzie się w zaplanowanym pierwotnie terminie Kongresu 24-25 maja. Internetowa wersja Kongresu będzie wypełniona transmisjami live, prezentacjami, rozmowami i debatami online poświęconymi gospodarce, która odbudowując się szuka odpowiedzi na pytania o przyszłość.
  • W dniach 24-25 maja odbędzie się EEC Online. Internetowa wersja Europejskiego Kongresu Gospodarczego.
  • W trudnym dla branży spotkań czasie Kongres podtrzymał swoją aktywność odpowiadając na silną w środowisku gospodarczym potrzebę dialogu, wymiany doświadczeń i wzajemnego wsparcia.
  • W roku bieżącym kampania Europejskiego Kongresu Gospodarczego nabiera nowej intensywności i tempa. Merytoryczną podstawę zaplanowanego na wrzesień Kongresu przygotowują dyskusje, rozmowy, raporty i inne publikacje.

Europejski Kongres Gospodarczy (EEC) – najważniejsze tego typu wydarzenie w Europie Centralnej  - gromadzi szerokie i opiniotwórcze grono uczestników z Europy i innych kontynentów.

ZAREJESTRUJ SIĘ TUTAJ

Trwają prace nad 13. edycją Europejskiego Kongresu Gospodarczego, który w pełnym wymiarze – stacjonarnie w Międzynarodowym Centrum Kongresowym i jednocześnie zdalnie – odbędzie się w dniach 20-22 września br. Zachęcamy do zgłaszania pomysłów i tematów – ważnych, ciekawych, kontrowersyjnych. Wspólnie wypełnijmy treścią ramy najważniejszej debaty gospodarczej Europy Centralnej.

Sprawdzona, ukształtowana przez kilkunastoletnie doświadczenie formuła organizacyjna Europejskiego Kongresu Gospodarczego to trzydniowy cykl debat, spotkań i wydarzeń towarzyszących z udziałem znamienitych gości – europejskich polityków, przedstawicieli gospodarczych resortów polskiego rządu, a przede wszystkim międzynarodowego grona inwestorów i przedsiębiorców reprezentujących różne branże gospodarki.

Europejski Kongres Gospodarczy, korzystając z kompetencji zaproszonych Gości, wskazuje trendy, które w najbliższej przyszłości będą kształtować klimat dla gospodarki i perspektywy jej rozwoju.

W trudnym dla branży spotkań czasie Kongres podtrzymał swoją aktywność odpowiadając na silną w środowisku gospodarczym potrzebę dialogu, wymiany doświadczeń i wzajemnego wsparcia. Organizatorzy wykorzystali nowe elektroniczne formy i kanały przekazu, co sprawiło, że w wydarzeniach roku 2020 i początku 2021 realizowanych w ramach szeroko zakrojonej kampanii Europejskiego Kongresu Gospodarczego mogło uczestniczyć zdecydowanie więcej gości, komentatorów, przedstawicieli mediów.

W roku bieżącym kampania Europejskiego Kongresu Gospodarczego nabiera nowej intensywności i tempa. Merytoryczną podstawę zaplanowanego na wrzesień Kongresu przygotowują dyskusje, rozmowy, raporty i inne publikacje.

W tym roku w programie znajdzie się:

24 maja 2021 r.

9.15-9.30 Uroczyste otwarcie EEC Online
9.30-11.00 Nowy Polski Ład. Gospodarka po przejściach
11.00-11.25 Nowy europejski Bauhaus. Priorytety czasu odbudowy
11.45-13.00 Gospodarka Obiegu Zamkniętego
11.45-13.00 Krajowy Program Odbudowy
13.30-15.00 Cyber Poland 2021
13.30-15.00 Energetyka odnawialna
15.15-16.00 Ceny energii na świecie, w Europie, w Polsce
16.00-16.30 Nowe życie firm

25 maja 2021 r.

9.30-11.00 Zielone budynki, zielone budowanie
9.30-11.00 Future cz. I. Rozmowy o trendach przyszłości
11.30-13.00 Kierunek – zielony transport. Kolejowe cargo
11.30-13.00 Międzynarodowa ekspansja w nowych realiach
13.30-15.00 Future cz. II. Rozmowy o trendach przyszłości

Dokładna agenda EEC Online znajduje się TUTAJ.

W dniach 24-25 maja organizujemy EEC Online – dwudniową konferencję w sprawdzonej formule zdalnej. Aktualne tematy chcemy poddać dyskusji już teraz z uwagi na ich wagę dla polskiej gospodarki, dynamiczną sytuację, zmieniający się kontekst międzynarodowy, napięty kalendarz decyzji i zainicjowanych procesów.

PRZEŚLIJ PROPOZYCJE TEMATÓW ORAZ SUGESTIE DO AGENDY.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

Podaj poprawny adres e-mail
W związku z bezpłatną subskrypcją zgadzam się na otrzymywanie na podany adres email informacji handlowych.
Informujemy, że dane przekazane w związku z zamówieniem newslettera będą przetwarzane zgodnie z Polityką Prywatności PTWP Online Sp. z o.o.

Usługa zostanie uruchomiania po kliknięciu w link aktywacyjny przesłany na podany adres email.

W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania newslettera i innych informacji.
Musisz zaznaczyć wymaganą zgodę


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!