Partnerzy portalu

Starostwo Powiatowe w Bydgoszczy zmieni siedzibę

  • KO
  • 20 marca 2023 - 22:23
Starostwo Powiatowe w Bydgoszczy przygotowuje się do przeprowadzki do budynku przy ul. Słowackiego 3. W pierwszej kolejności zlecone zostaną prace remontowe i przebudowa pomieszczeń oraz korytarzy. Ogłoszony został przetarg na to zadanie.

Obecnie główna siedziba powiatu mieści się w biurowcu przy ul. Konarskiego 1-3. W tym roku zaplanowano adaptację budynku przy ul Słowackiego 3 na nową siedzibę Starostwa wraz z jej wyposażeniem.

Ogłoszony został już przetarg na remont i przebudowa pomieszczeń biurowych, gospodarczych i ciągów komunikacyjnych. Zmieniony zostanie układ niektórych pomieszczeń, by były lepiej dostosowane do nowych funkcji. Poprawi się też dostępność budynku dla osób z niepełnosprawnościami. Projekt zakłada też wymianę części materiałów wykończeniowych i osprzętu instalacyjnego oraz odnowienie powłok malarskich. Wszystkie prace zostały uzgodnione z miejskim konserwatorem zabytków. Po podpisaniu umowy zajmą one około pół roku.

strefa premium

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU JEST DOSTĘPNA DLA SUBSKRYBENTÓW STREFY PREMIUM PORTALU SAMORZĄDOWEGO

lub poznaj nasze plany abonamentowe i wybierz odpowiedni dla siebie. Nie masz konta? Kliknij i załóż konto!

KOMENTARZE0

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Logowanie

Dla subskrybentów naszych usług (Strefa Premium, newslettery) oraz uczestników konferencji ogranizowanych przez Grupę PTWP

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz jeszcze konta? Kliknij i zarejestruj się teraz!